پزشکان بدون مرز!

یکی از مواردی که در دنیای امروز در فضای آنلاین بررسی می شود، اخبار بهداشت و متخصصان پزشکی است.

آیا شما زمانی که به پزشک نیاز دارید سراغ اینترنت رفته و وب سایت هایی که  متخصصان پزشکی را رتبه بندی و ارزیابی می کند را جستجو می کنید؟

Best Doctor یا پزشکان بدون مرز یک سازمان ثبت شده بین الملی است که در همه کشورها از جمله کانادا وجود دارد.

Best Doctor در سال 1989 بوسیله Harvard Medical School Physicians  تاسیس شد و در دنیا 40.000.000 نفرعضو دارد.

شبکه Best Doctor با بیش از 20 سال سابقه، بیش از 50.000 دکتر و 450 متخصص در سراسر دنیا دارد و شما می توانید عضو Best Doctor  شوید.

جهت اطلاعات بیشتر در کانادا می توانید با شماره 7188-396-855 -1 تماس بگیرید.

Best Doctors Canada, Inc
145 King Street West
Suite 700
Toronto ON M5H 1J8

یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان می دهد که حدود دو/ سوم مردم ایالات متحده با سایتهای مربوط به رتبه بندی پزشکان آشنا هستند. در این تحقیق،  مردان و زنان سنین بین 18 تا 60 سال و بالاتر که یک پرسشنامه آنلاین  online  در 2012 را پر کردند را در بر می گیرد.

پاسخ دهندگان اظهار کردند که آنها با سایر سایتهای رتبه بندی مثلن رتبه بندی ماشین و مسایل غیر پزشکی بیشتر آشنایی دارند. اما 59% بیان کردند که جستجوی به صورت  آنلاین بازبینی پزشکان،  نکته بسیار مهم در هنگام انتخاب پزشک می باشد.

در بین افرادی که سایت ارزیابی یک پزشک را در سال گذشته بررسی کرده اند، 35% اظهار داشتند که آنها یک پزشک را بر اساس رتبه بندی خوبی که در سایتها داشته انتخاب کرده و 37% گفتند که بر همین اساس  از انتخاب پزشکی که رتبه ضعیفی داشته، امتناع کرده ا ند.

البته همه افراد از جستجوی آنلاین استفاده نمی کنند. برای مثال، از بین افرادی که از این روش استفاده نمی کنند، گزارش شده که 43 % به اطلاعات موجود در اینترنت اعتماد ندارند .

به طور کل، بیماران اهمیت بیشتری برای سایر معیارها از جمله میزان تجربه و صحبت شفاهی افراد قایلند که تقریبن 90% اذعان می دارند که در بیشتر موارد، بیمه سلامتی عاملی است که انتخاب پزشک را تعیین می کند.

میلیونها مشتری اطلاعات مربوط به سلامتی را از مجلات، تلویزیون یا اینترنت، دریافت می کنند. برخی از این اطلاعات قابل اعتماد و به روز است و برخی از آنها نیست. شما چطور اطلاعات خوب را از بد تشخیص می دهید ؟

اول از همه، به منبع اطلاعات توجه کنید. اگر شما از اینترنت استفاده می کنید صفحه ” درباره ما ” را جستجو کنید و توجه کنید که گرداننده سایت چه کسی است، به دولت مربوط است یا  دانشگاه، یک سازمان سلامتی، یک بیمارستان و یا یک شرکت ؟ بر کیفیتش متمرکز شوید. شما نیاز به اطلاعات غیر مغرضانه و به روز بر اساس جستجوی مجدد دارید.

همگی ما خواهان بیمه سلامت با بالاترین کیفیت هستیم اما انتخاب آن دشوار است.  موارد زیادی برای توجه وجود دارد از جمله، بیمه سلامت شما چه مواردی را شامل می شود ؟

Best Doctor یکی دیگر از مواردی است که امکان تشخیص، مشاوره، معالجه و انتخاب را به فرد نیازمند می دهد این امکان در بیمه هایی نظیر بیمه های تکمیلی و بیمه های بیماری های سخت وجود دارد.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادابه شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ