بیمه شنا ؟؟؟ بله , بیمه شنا.

با اینکه شنا یکی از لذت‌بخش و مفرح‌ترین ورزش‌هاست و آبتنی در استخر می‌تواند تسکین و آرامش مورد نیاز در مقابل با گرمای تابستان را فراهم کند.

متخصصان هشدار می‌دهند که‌ ممکن است کودکان در صورت قورت دادن آب کلردار استخر بیمار شوند.

این مساله بسیار متداول است که آب استخر درحین بازی و شور و هیجانات کودکان، وارد دهانشان شود‌. حتا ممکن است برخی از کودکان علیرغم هشدار والدینشان از آب استخر بنوشند.

آب یک محیط بسیار مناسب برای رشد و انتقال میکروب‌ها و موجودات ذره‌بینی است و می‌تواند عامل بیماری‌هایی مانند هپاتیت، تب تیفوییدآ، اسهال آمیبی و باسیلی، تبخال، ورم ملتحمه چشم و زرد زخم که این قبیل موجودات میکروسکوپی محیط‌های گرم و مرطوب همراه با غذای کافی را ترجیح می‌دهند.

امروزه یکی از متداول‌ترین روش‌های استریل کردن آب استخرهای سرپوشیده فرآیند کلرزنی است. اما این روش کم هزینه و کارآمد، معایبی نیز دارد که یکی از این مشکلات می‌تواند:

  • تاثیر مضر آن بر سلامتی کودکان سن 7 تا 8 ساله باشد. استفاده طولانی مدت و مدام از این استخرها می تواند در سیستم تنفسی و عصبی آنان تاثیر نامطلوبی بگذارد.
  • احتمال دارد که کودکان مشکلاتی در بینایی‌شان احساس کرده و همچنین تورم و سوزش در چشم‌ها‌، گلو‌، بینی و گوش‌هایشان پدید آید و نیز تاثیر منفی بر سیستم‌ تنفسی آنان بگذارد.
  • کودکان مشکلات تنفسی را تجربه کرده و سرفه‌های مکرر و سخت از قفسه سینه خواهند داشت. آنها همچنین تب و لرزهای ناگهانی و غیر قابل کنترلی خواهند داشت. کودکانی که هر یک از این نشانه‌ها را داشته باشند باید سریع‌تر به اورژانس منتقل شوند.

پس از اینکه شنای کودک تمام می‌شود‌، سوزش و سرخی در اطراف چشم‌ها، بینی‌، دهان و گوش‌هایشان‌ را بررسی کنید‌، اینها می‌تواند نشانی از کلر باشد.

Davis یک پزشک اورژانس در بیمارستان مرکزی میدولند Meadowlands درنیوجرسی برای کمک به والدین جهت حفاظت از فرزندانشان توصیه کرده است که والدین به علایم و نشانه‌هایی که از چند ساعت تا 72 ساعت پس از شنا ممکن است بروز کند‌، توجه کنند.

اولین نشانه بروز مشکل معمولا شامل: ناراحتی معده و استفراغ، سرفه‌های مداوم‌، آشفتگی، تنگی نفس و کوفتگی می‌باشد.

بیمه‌های تکمیلی‌، ابتدایی‌ترین پوشش‌های مورد نیاز در خصوص دارو‌، درمان‌، دندان‌، چشم‌ و آنچه بیمه بهداشت استانی پوشش نمی‌دهد نظیر آمبولانس، ماساژتراپی‌، کایروپراکتور، فیزیوتراپی‌، وسایل پزشکی و بیمارستانی‌، مشاور روانشناس‌ را در اختیار بیمه شده قرار می‌دهد این بیمه به شکل‌های مختلف فردی و گروهی با تنوع پوشش‌، درصد مشارکت جهت فرد بیمه شده قابل اختیار است.

از طرفی دیگر در بیمه‌های مسافرتی‌، همچنین بیمه‌های ویزیتور به کانادا در انواع و اقسام آن‌، پوشش اظطراری برای موارد چشم پزشکی دارد. در این خصوص می‌توانید به policy word بیمه و یا با نماینده بیمه تماس گرفته و جویای اطلاعات بیشتر شوید.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ