۱۰سال وام بدون سود

بازگشت به مدرسه بر عهده خودمان است.
به طور خلاصه، زمانی که می گویند ” تحصیلات ثروت است ” این می تواند به نظر بیاید که برعکسش هم درست است. چطور؟

از آنجایی که تحصیل به یک شغل خوب و پر درآمد منتهی می شود بهتر است از قبل مقداری پشتوانه بسازیم که توانایی پرداخت آن را داشته باشیم. در مورد این مسئله ویژه اگر به فکر بازگشت به مدرسه هستید می توانید:

برای خودتان: LLP
شاید شما به بازگشت به مدرسه در ادامه کارتان فکر می کنید. خوب برنامه ایی برای آن نیز وجود دارد. از برنامه سپرده گذاری بازنشستگی ثبت شده خودتان متعجب شدید؟ همانطور که یک برنامه خرید خانه برای کمک به خرید خانه از برنامه سپرده گذاری بازنشستگی ثبت شده خودتان وجود دارد.

چنین کمکی برای بازگشت به مدرسه نیز وجود دارد برنامه یادگیری طول عمر( ifelong learning plan ( LLPl. اساسا، این برنامه به شما اجازه می دهد که 10 سال وام بدون سود از خودتان، از سپرده گذاری RRSPتان بردارید.

چگونه کار می کند؟
برای واجد شرایط بودن، شما نیاز به مدرک ثبت نام در یک رشته دارید که حداقل 3 ماه متمادی ادامه داشته باشد و دریک موسسه آموزشی معینی باشد . اگر واجد شرایط باشید می توانید تا سقف 10000 دلار به صورت سالانه و تا حداکثر 20000 دلار بیش از مدت زمان برنامه ، از RRSP تان برداشت کنید. همسر شما نیز می تواند تا حداکثر 20000 دلار از RRSP اش برداشت کند.

بنابراین، یک دانش اموز می تواند تا حداکثر 40000 دلار دسترسی داشته باشد. آگاه باشید که به هر حال شما حداکثر 10 سال وقت دارید تا برداشت هایتان را باز پرداخت کنید که در واقع این به نفع شماست هر چقدر زودتر باز پرداخت کنید تاثیر آن بر سپرده بازنشستگی تان کمتر خواهد بود.

TFSA را فراموش نکنید!
نهایتا، چنانچه LLP یک راه جذاب برای استفاده از سپرده گذاری که شما قبلا ساخته اید را پیشنهاد می دهد، یک ابزار اضافه وجود دارد که شما می توانید برای تحصیل خودتان یا فرزندانتان ذخیره کنید حساب سپرده بدون مالیات (TFSA). این حساب به شما اجازه می دهد که سرمایه گذاری بر اساس از مالیات محافظت شده را افزایش داده و برداشت های بدون ماالیات در هر زمانی که می خواهید بسازید.

با شروع 2015، محدوده مشارکت 10000 دلار برای هر سال می باشد. بنابراین، پس از چند سال سپرده گذاری، TFSAشما می تواند به منبع دیگری برای هزینه تحصیل فرزندانتان تبدیل شود یا می تواند معادل درآمد بدون مالیات به خودتان در صورت بازگشت به مدرسه بپردازد.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ