خبر خوبی دیگر برای اسپانسر پدر و مادرها

 

امتیاز اجازه مهاجرت والدین و اجداد از اوایل سال آینده چهارم ژانویه 2016 دوباره برقرار خواهد شد. از طریق این برنامه که “برنامه والدین و اجداد” نام دارد به شهروندان و ساکنین کانادا اجازه می دهد که برای والدین و اجداد خود اجازه اقامت در کانادا را به دست آورند و یا حتا ملیت این کشور را کسب کنند.

 

به درخواست کنندگان احتمالی توصیه می شود که مدارک خود را آماده کرده و در دسترس قرار دهند تا به محض شروع دوباره پذیرش تقاضانامه ها بتوانند سریعن آنها را ارایه دهند.

فارغ از مدارک مورد نیاز جهت اداره مهاجرت راستی چقدر ما به بیمه و پوشش آن اعتقاد و نیازمندیم؟

یکی از نگرانیها درمورد بیماری های فلبی و عروق است. کم نیستند افرادی که چنین پیشینه ای از نظر سلامتی دارند و یا مستعد آن هستند.

جراحی باز کردن شریان قلب  Balloon angioplasty نامیده می شود. اگر مبتلا به بیماری گرفتگی شریان قلب هستید، شریان های قلبی شما توسط ماده چسبناک که پلاک نامیده می شود گرفته شده یا باریک شده است. جراحی باز کردن گرفتگی شریان در واقع بازگرداندن روند جریان خون به حالت قبل است.

شما می توانید این جراحی را در بیمارستان انجام دهید. پزشک از طریق وارد کردن یک لوله باریک از رگ خونی در بازو یا کشاله ران تا قسمتی از رگی که دچار گرفتگی است این جراحی را انجام می دهد. این لوله دارای یک بادکنک در انتهای آن است. زمانی که این لوله در مکان قرار می گیرد پزشک در بادکنک می دمد تا پلاکی را که موجب گرفتگی شده به سمت خارج از رگ برود. این عمل موجب باز شدن رگ و بازگشت جریان خون به حالت قبل می شود.

پزشکان جراحی بازکردن گرفتگی را در این موارد انجام می دهند:

  • کاهش درد سینه در اثر کاهش جریان خون به قلب.
  • کم کردن خطر صدمه ماهیچه قلب در اثر حمله قلبی بیشتر مردم روز پس از جراحی به خانه می روند و یک هفته پس از بازگشت به خانه  قادر به انجام کارهایشان هستند. شایسته است با پوشش مناسب موجب آرامش خود و عزیزانمان بشویم.

در عین حال امکان دیگری برای افرادی که خواستار آوردن والدین و اجداد خود به کانادا هستند، در دسترس است.

سوپر ویزا” برنامه ایست که به شهروندان یا ساکنین کانادا اجازه می دهد تا برای والدین یا اجداد خود ویزایی دو ساله کسب کنند که قابل تمدید برای یک دوره حداکثر ده ساله می باشد. سال گذشته ماهانه در حدود یکهزار نفر برای استفاده از این ویزا تقاضا دادند که بطور متوسط تقاضای 87 درصد از آنان پذیرفته شد.

داستان سوپر ویزا، فصل جدیدی از آسایش رفت و آمد والدین را نوید می دهد. این سوپر ویزا 10 سال اعتبار دارد. در صورتی که قبل از صدور سوپر ویزا، ویزای توریستی والدین پس از هر شش ماه نیاز به تمدید داشت که در هر مرحله، هزینه های مربوطه باید به دولت پرداخت می شد.

یکی از مدارک اخذ چنین ویزایی، اسناد خرید بیمه درمانی در کانادا به مدت 1 سال است. طبعن ممکن است مبلغ بیمه یکساله از آنجایی که با افزایش سن والدین بالاتر خواهد بود کمی سخت به نظر برسد اما از نگاهی دیگر ما والدینمان را در برابر حوادث و بیماری های پیش بینی نشده و حتا با بیماری هایی که از قبل دارند محافظت می کنیم.

ترجمه و منابع:

http://www.cic.gc.ca/english/visit/supervisa.asp

Health news,   www.cover4u.ca

Image courtesy of Ambro at FreeDigitalPhotos.net

مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی شود.

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ