فرصتی استثنایی تا 22 نوامبر

*** تجربه یکی از خوانندگان ما:

امروزه وقتی از سلامت، سخن به میان می آید، جنبه روانی و به خصوص اجتماعی آن نیز مطرح است. می گویند منظور از سلامتی، داشتن دورنمای مثبت برای بیشتر زنده ماندن است. تا چند سال پیش برای من همه چیز خوب و یکنواخت پیش می رفت. در گذر زندگی ماشینی کانادا می دویدم و مثل خیلی از آدمها، فقط به کارم فکر می کردم و تعهداتی که روزانه با آن سر و کار داشتم.

شاید اگر جواب یک چکاپ ساده ام ، غیر عادی نبود باز هم به دویدن ادامه می دادم اما آن روز شوک حاصله مرا به تفکر واداشت، شاید باید اسم آن را ترس می گذاشتم. روز اول مانند بسیاری از زنان گریستم و روزهای بعد فهمیدم که در اطرافم چیزهای زیادی است که من فرصت دیدن آن را نداشتم. به آینده فکر کردم و روزهایی که احتمالا درگیر درمان خواهم بود. احساس عدم امنیت، نگرانی های مالی و واکنش های تلخ روحی، همه و همه دست به هم دادند و روز به روز مرا از پا در آوردند. بین پزشکان تقسیم شدم و می دیدم که مانند موش آزمایشگاهی هر روز نظری جدید می گیرم…

از آن زمان تا کنون ، بیش از 5 سال گذشته و من تحت نظر پزشکان به زندگی و کارم ادامه می دهم. هراس روزهای اول را فراموش کردم و با آرامش به طلوع روزهای آتی می نگرم. به خوبی میتوانم بگویم در روزهای مواجهه و مقابله با بیماری، بیمه می تواند آرامش بخش زندگی باشد. این نوشته را می نویسم تا بگویم خوشحالم که صاحب بیمه بیماری های سخت و عمر هستم و در صورت هر حادثه ای، نگران خود و عزیزانم نیستم.

*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*

براساس آمار موجود، سرطان‌ها ، دومین عامل مرگ‌ومیر پس از بیماری‌های قلبی ـ عروقی محسوب می‌شوند كه متأسفانه سالانه جان بیش از 550هزار نفر را می‌گیرند. به طوری كه سازمان جهانی بهداشت افزایش انواع سرطان را در جهان هشدار داده است.

كارشناسان بهداشتی معتقدند: این بیماری ترس و وحشت زیادی را در بین مبتلایان بوجود می‌آورد كه تا آخر عمر با آنان همراه است و این در حالی است كه هزینه‌های سنگین و كمرشكنی را به بیمار و خانواده‌اش تحمیل می‌كند و متاسفانه عده زیادی بر این باورند که بیمه تامین اجتماعی ( اهیپ) می تواند آنها را در روز نیاز کمک کندکه با توجه به سیاست های حزب روی کار آمده به زودی شاهد کاهش بیشتر پوشش تامین اجتماعی خواهیم بود. شاید عده ای با دیدن فان ریزینگ های مختلف متوجه شده باشند که شخص یا گروهی برای هزینه های داروهای شیمی درمانی، نیازمند کمک هستند اما هنوز باور عمومی این واقعیت تلخ را هضم نکرده است.

سرطانها، سکته های مغزی، کما، پارکینسون، آلزایمر، جراحی های قلبی و ده ها مورد دیگر از 32 بیماری های سخت روز به روز در آمار جهانی رشد فزاینده ای دارند. آنچه مهم است اینکه ما در برابر بیماری های سخت، چقدر آمادگی داریم؟

فرصتی استثنایی تا 22 نوامبر برای همه کسانی که هنوز بیمه بیماری های سخت را اخذ نکرده اند موجود است. به بیانی دیگر شما برای 25 درصد از مبلغ بیمه بیماری سختی که می گیرید تا 2 سال پولی پرداخت نکرده و این عدد را شرکت بیمه متقبل خواهد .

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ