Best Doctor

یکی از مواردی که در دنیای امروز در فضای آنلاین بررسی می شود، اخبار بهداشت و متخصصان پزشکی است. آیا شما زمانی که به پزشک نیاز دارید سراغ اینترنت رفته و وبسایت های که متخصصان پزشکی را رتبه بندی و ارزیابی می کند را جستجومی کنید؟

Best Doctor یک سازمان ثبت شده بین الملی است که در همه کشورها از جمله کانادا وجود دارد.

Best Doctor درسال 1989 بوسیله Harvard ، Medical School Physicians تاسیس شد و در 70 کشور 30000000 نفر عضو دارد. شبکه Best Doctor با بیش از 20 سال سابقه , 53000 دکتر و 450 متخصص در سراسر دنیا دارد شما می توانید عضو Best Doctor شوید. جهت اطلاعات بیشتر در کانادامی توانید با شماره 7188-396 -855 -1 تماس بگیرید.

همگی ما خواهان بیمه سلامت با بالاترین کیفیت هستیم اما انتخاب آن دشوار است . موارد زیادی برای توجه وجود دارد از جمله ، بیمه سلامت شما چه مواردی را دربر می گیرد؟

یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان می دهد که حدود دو/ سوم مردم ایالات متحده با سایت های مربوط به رتبه بندی پزشکان آشنا هستند . در این تحقیق، مردان و زنان سنین بین 18 تا 60 سال و بالاترکه یک پرسشنامه آنلاین online در 2012 را پرکردند را دربرمیگیرد.

پاسخ دهندگان اظهار کردند که آنها با سایر سایت های رتبه بندی مثلا رتبه بندی ماشین و مسایل غیر پزشکی بیشتر آشنایی دارند. اما 59% بیان کردند که جستجوی به صورت آنلاین بازبینی پزشکان، مساله ایی بسیار مهم در هنگام انتخاب پزشک می باشد.

در بین افرادی که سایت ارزیابی یک پزشک را درسال گذشته بررسی کرده اند، 35% اظهار داشتند که آن ها یک پزشک را براساس رتبه بندی خوبی که درسایت ها داشته انتخاب کرده و 37% گفتند که برهمین اساس از انتخاب پزشکی که رتبه ضعیفی داشته، امتناع کرده اند.

البته همه افراد از جستجوی آنلاین استفاده نمی کنند. برای مثال، از بین افرادی که از این روش استفاده نمی کنند، گزارش شده که 43 % به اطلاعات موجود در اینترنت اعتماد ندارند .

به طورکل، بیماران اهمیت بیشتری به سایر معیارها از جمله میزان تجربه و صحبت شفاهی افراد قایلند که تقریبا 90% اذعان میدارند که در بیشتر موارد، بیمه سلامتی عاملی است که انتخاب پزشک را تعیب نمی کند.

میلیون ها مشتری اطلاعات مربوط به سلامتی را ازمجلات، تلویزیون یا اینترنت، دریافت می کنند . برخی از این اطلاعات قابل اعتماد و به روز است و برخی از آن ها نیست . شما چطور اطلاعات خوب را از بد تشخیص بدهید؟

اول از همه، به منبع اطلاعات توجه کنید . اگر شما از اینترنت استفاده می کنید صفحه ” درباره ما ” را جستجو کنید و توجه کنید که گرداننده سایت چه کسی است، به دولت مربوط است یا دانشگاه، یک سازمان سلامتی، یک بیمارستان و یا یک شرکت؟ بر کیفیتش متمرکز شوید. شما نیاز به اطلاعات غیرمغرضانه و به روز بر اساس جستجوی مجدد دارید.

Best Doctor یکی دیگر از مواردی است که امکان تشخیص – مشاوره – معالجه و انتخاب را به فرد نیازمند می دهد این امکان در بیمه هایی نظیر بیمه های تکمیلی و بیمه های بیماری های سخت وجود دارد.

شرکت بیمه رحیمیانInsufin از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می آورد که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه برای ما به آدرس ایمیل news@insufin.com ارسال دارند.

مشاورعلمی پزشکی شرکت بیمه، آقای دکتر پژمان حنیفی مقدم (ایمونولوژیست)

مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی شود.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ