بیماری های ناشی از عفونتهای قارچی

عواقب ثانوی بعضی از بیماریها می تواند هزینه درمان را به طور غیر قابل انتظاری بالا ببرد از جمله می توان به عفونتهای قارچی اشاره کرد. از جمله موارد شایع عفونتهای قارچی در مسافرت است و چه بسا تجربه داشته و یا شنیده اید؟

قارچ ها موجودات گیاهی، تک سلولی یا چند سلولی هستند و به علت نداشتن کلروفیل، قادر به سنتز گلوکز و تامین غذای خود نیستند و به اجبار به صورت انگلی روی پوست، ناخن و موی انسان و حیوانات زندگی کرده و تغذیه می کنند. قارچ های بیماری زا می توانند در سطح پوست و مو و ناخن زندگی کرده علایم بالینی ایجاد کنند که به آنها قارچ های سطحی گویند. بعضی از انواع آنها از طریق پوست و یا استنشاق از مسیر ریه ها و گردش خود به بافت های عمقی رفته و ایجاد بیماری می کنند که به آنان قارچ های عمقی می گویند .

آنتی بیوتیک ها در درمان عفونت های مختلف باکتریایی مورد استفاده قرار میگیرند. این داروها می توانند تعدادی از باکتری های مفید بدن را کاهش دهند . هنگامی که تعداد آنها کاهش یابد ، قارچ ها فرصتی برای رشد پیدا میکنند

در شرایطی که سیستم ایمنی بدن دچار ضعف می شود و این فرصتی برای رشد قارچها خواهد آورد. بیماریهایی مانند دیابت و برخی از انواع سرطان ، باعث میشوند که شخص در معرض عفونت های قارچی قرار گیرد.

جهت امنیت خاطر خود و عزیزانمان با برنامه ریزی برای امروز و فردایمان ، با کمترین هزینه در این مسیر که همانا تهیه بیمه، نظیر بیمه های تکمیلی سلامتی ، مراقبتهای ویژه و بیمه بیماریهای حاد , راهکاری مناسب در این خصوص است .خود را به بیمه های بیماری های سخت مجهز کنیم و از مزایای آن پیشنهاد می شود با توجه به ریسک فاکتورهای موجود نسبت بروز بیماری هایی نظیر سرطان که طبق آمار بیش از 30 درصد انسانها در طول زندگی دچار یکی از بیماریهای سخت می شوند.

بیمه های مسافرتی برای افراد که قصد مسافرت دارند توصیه می شود بیمه های مسافرتی در داخل کشور از استانی به استان دیگر و یا به خارج از کانادا. در این مدل از بیمه ها تا سقف یک میلیون دلار می توان انتظار پوشش را داشت که تصادف ، بیماری و شرایط اضطراری را پوشش می دهد حتا امکانات سرویس پزشک معالج بر سر بیمار از دیگر مزایای جدید می باشد. موجب آرامش خاطر و تامین مالی خود و عزیزانمان شویم و چه بسا اینقدر خوش شانس باشیم که بتوانیم پس انداز مناسبی برای دوران بازنشستگی خود که یکی دیگر از ریسکهای بزرگ همه ما می تواند باشد داشته باشیم.

مشاور علمی پزشکی شرکت بیمه ،آقای دکتر پژمان حنیفی مقدم (ایمونولوژیست)

شرکت بیمه رحیمیان Insufin از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می آورد که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه برای ما به آدرس ایمیل news@insufin.com ارسال دارند.

مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی شود.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ