جایگزینی زانو

جایگزینی زانو که arthroplasty هم نامیده می شود.

بر اساس مرکز کنترل و پیش گیری از بیماری ایالات متحده، تنها در ایالت متحده به صورت سالانه حدود 720000 عمل جایگزینی زانو انجام می شود. جایگزینی زانو عملی است که برای افرادی که دارای زانوی آسیب دیده شدید هستند انجام می شود.

این عمل می تواند درد را بهبود بخشیده و به شما اجازه فعال بودن بیشتر را بدهد. پزشک شما ممکن است درصورتی که درد زانو داشته و داروها و سایر درمان ها به شما کمک نکند این جراحی را توصیه کند.

در صورت داشتن جایگزینی کامل زانو جراح غضروف و استخوان آسیب دیده را از سطح مفصل زانوی شما خارج کرده و آنها را جایگزین یک سطح فلزی یا پلاستیک دست ساز بشر می کند. در این جراحی جایگزین جزئی، جراح تنها یک بخش از مفصل زانو را جایگزین می کند.

این جراحی می تواند منجر به زخم شدن، لخته خون و یا به ندرت عفونت شود.  پس از عمل جایگزینی زانو، شما قادر نخواهید بود که به راحتی فعالیتهای خاص مثل دویدن یا پریدن را انجام دهید.

برخی بیماریها نیزمی تواند منجر به جراحات یا مشکلات لگن شود. ورم مفاصل استخوانی می تواند منجر به درد و محدود شدن حرکات شود. ضعیف شدن استخوان لگن  osteoporosis منجربه ضعیف شدن استخوان ها می شود که آنها را شکننده می کند. هردوی اینها در افراد پیر بسیار متداول است. درمان اختلالات لگن می تواند شامل استراحت کردن، مصرف دارو، درمانهای جسمانی یا جراحی شامل عمل جایگزینی لگن باشد.

جراحات و اختلالات ستون فقرات

ستون فقرات شما از 26 دیسک استخوان که vertebrae نامیده می شود، تشکیل شده است.  vertebrae از ستون مهره ها محافظت کرده و به شما اجازه ایستادن و خم شدن می دهد.

برخی از مشکلات می تواند ساختار این ستون فقرات را تغییر داده یا به vertebrae و بافتهای احاطه شده، صدمه بزند. آنها شامل :

  •   عفونت ها
  •   جراحات
  •   تومورها
  •   شرایطی مثل  spondylitis ankylosing، و scoliosis
  •   تغییرات استخوان مربوط به سن مثل انقباض و تنگی مجرای پشتی spinal stenosis

 

دلایل تاکید بیمه بر اخذ آن، حفظ ثبات زندگی اشخاص در مواجهه با هر رویداد پیش بینی نشده است. یکی ازپوشش های زیبای بیمه را می توان بیمه ناتوانی جسمی قلمداد کرد. هر یک از ما به دفعات در طول زندگی ممکن است در معرض اتفاقی قرار گیریم که در آن نیازمند کمک کسی شویم.

این بیمه می تواند هر بار در هر حادثه ای که فرد را نیازمند یاری شخص دیگری در دو مورد از امور شخصی، مانند کمک در لباس پوشیدن، کمک در استحمام و یا کمک درغذا خوردن می کند فعال شود.

این که فکر کنیم ما هرگز در فهرست چنین افرادی قرارنمی گیریم اشتباه محض است.  بیمه مراقبت ویژه ناتوانی جسمی و از کار افتادگی، بیمه ای نیست که بتوانیم آن را به سن خاصی متصل کنیم. متاسفانه بسیاری با شنیدن این نام، سالخوردگی را در ذهنشان فرض می کنند در حالی که ناتوانی، به دلایل بسیاری می تواند حادث شود. بیمه مراقبت ویژه در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه هر فرد عادی از1000 دلار تا 8500 دلار معاف از مالیات پرداخت می کند.

ترجمه و منابع: Health News و www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ