گذری بر هزینه مسافرت کاناداییها

آخرین پیشنهاد برای رفتن در جاده چیست ؟ همواره سعی کنیم که بر اساس میزان بودجه مان سفر کنیم نه بر اساس میزان محدود کارت اعتباری مان. چه مسیر ما جنوب ، شمال ، شرق یا غرب باشد این سفرها برای ما لحظاتی از سیاحت و استراحت را در بر دارد . پیش از آغاز این زمان استراحت، که شما مستحقش هستید ما به شما یک برنامه سبک تر از نظر اقتصادی پیشنهاد خواهیم کرد که به آسودگی خاطر شما کمک کند. با حداقل هزینه پرواز کنید.

محل سکونت و مسافرت هوایی بیشترین هزینه برای مسافران را در بر دارد. اما آیا می دانید که هزینه پرواز می تواند از یک روز به روز دیگر تفاوت عمده داشته باشد ؟ برخی مواقع این کار تنها شامل تغییر زمان سفر شما از یک تاریخ به چند روزجلوتر یا عقب تر می باشد که موجب حفظ هزاران دلار شما می شود. همچنین شاید هزینه پرواز شما بر اساس زمان دقیقی که جستجویتان را انجام می دهید ، متغییر باشد. ممکن است مقایسه قیمتها و دوره های زمانی از طریق بررسی وب سایت های اصلی ، به سود شما تمام شود.

پیشنهاد ما کمک خواهد کرد که سفر بعدی تان را با بهترین خاطرات به پایان برسانید. چه قدر برای سفرتان به خارج از کشور می خواهید خرج کنید ؟ بر اساس آمارهای کانادا ، کانادایی ها مجموعا در حدود 1000دلار در هر سفر خارج از کشور خرج می کنند . در ایالات متحده برای همین مقدار مسافت ، 770 دلار می پردازند که این مقدار شامل هزینه بلیط هواپیما نمی شود .این یک واقعیت است : زندگی به شکل جهانگردی پر هزینه است … اما نگران نباشید ما یک سفر در اینترنت داشتیم و ایده هایی به شرح زیر را جمع آوری کردیم که کمک می کند سفرهای بعدی شما تحت کنترل باشد.

طبق آمار درسال 2012:

کاناداییها بیشترین سفر را به امریکا داشتند با آمار 22710000 نفر و همچنین کمترین مکانی که مسافرت داشتند به استرالیا به تعداد 159000 نفر بود و هزینه مسافرت بطور متوسط بیشترین هزینه ای که کاناداییها پرداخت کردند در استرالیا با مبلغ 2069 $ و در کوبا با کمترین مبلغ پرداخت 691 $ بوده است .

در نگاهی جامع تر می توان به متوسط هزینه هر نفر در کشورهای زیر توجه کرد.

در آرژانتین 702 دلار

در استرالیا 2491 دلار

دراسپانیا 481 دلار

در امریکا 4293 دلار

در همین راستا بد نیست بدانیم هزینه غیرمترقبه ای نظیر آپاندیس در کشورهای نامبرده مقادیر زیر می باشد.

آرژانتین 1723 دلار

استرالیا 5177 دلار

نیوزلند 6645 دلار

اسپانیا 2281 دلار

امریکا 13910 دلار

به دلیل اینکه بیمه بهداشت استانی ما در استانهای مختلف قادر به پوشش کامل هزینه های پزشکی نیست و تنها بخشی ، جزیی از هزینه های بیمارستانی را پوشش می دهد و از طرفی طبق توصیه دولت برای مسافرت از استانی به استان دیگر و به خارج از کشور می بایست بیمه مسافرتی تهیه شود بیمه مسافرتی با انواع و اقسام آن نظیر پوشش پزشکی ،ابطال و تاخیر پرواز،هزینه های سفر در زمان ابطال پرواز،آسیب و مفقود شدن چمدان و تصادف هوایی است این نوع بیمه ها با هزینه های مقبول موجب آسایش و آرامش ما در طول سفر خواهد بود.

شرکت بیمه رحیمیان Insufin از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می آورد که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه برای ما به آدرس ایمیل news@insufin.com ارسال دارند.

مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی شود.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ