سابقه پزشکی

( Pre- Existing ( medical condition

به علت غفلت و کم توجهی به شرایط سلامتی و نداشتن بیمه مناسب، در صورت بیماری و وضعیت های اضطراری، هزینه های سنگینی برای مسافر و یا میزبان او به بار می آید. بیمه های مسافرتی بسیار متنوع هستند. بیمه مسافرتی را ساده ننگریم و از شرکت بیمه، فرد متخصص و با تجربه و با بیان صادقانه از شرایط و تاریخچه پزشکی مان درخواست بیمه نماییم.

شرایط پزشکی از پیش موجود ثابت، به معنی شرایطی است که تحت درمان بوده و با رژیم غذایی یا استفاده مداوم با دارو های تجویزی پزشک کنترل شده و N روز پیش از تاریخ اجرا بیمه نامه:
i) بستری نشده باشد.
ii) هیچ تغییری در درمان ، دارو و مقدار آن نباشد.

تبصره: کاهش مقدار و یا حذف دارو ناشی از بهبود شرایط سلامتی، مورد پذیرش یک پزشک، به معنی تغییر در دارو یا مقدار آن نیست. مقدار روز ( N ) در شرکت های مختلف و شرایط سلامتی و سنی افراد و همچنین نوع بیمه مسافرتی (ویزیتور، تراول، دانش آموزی ) متفاوت است.

تبصره های شرایط پزشکی از پیش موجود برای سنین 54 سال یا کمتر در صورت فشار خون زمان انتظار  90 روز و می تواند تا 365 روز متفاوت نیز باشد. شرایط سلامتی افراد با واژگانی نظیر عالی، ممتاز، استاندارد، با ریسک و ریسک بالا متمایز می شوند. مسافرت در داخل کانادا با داشتن کارت درمانی  GHIP با شرایط فرد متمایز خواهد بود.

تبصره های در اینجا آمده، برای هر وضعیت پزشکی که دارید شامل هر شرایط پزشکی که در فرم درخواست بیان کرده اید، قابل اجرا است. بیمه خسارات یا مخارج متحمل شده مستقیم یا غیر مستقیم، کل یا بخشی از آن را، پوشش نمی دهد از طریق:

1- هر بیماری، جراحت یا وضعیت پزشکی که در هیچ زمانی در طی دوره از پیش موجود قابل اجرا، پیش از هر زمان خروج ثابت نباشد.

2- اگر هر وضعیت قلبی در هیچ زمانی در طی دوره از پیش موجود قابل اجرا، پیش از هر زمان خروج، ثابت نباشد. وضعیت ریه شما اگر (A هر وضعیت ریه که ثابت نباشد یا نیاز به بستری شدن داشته باشد، یا تحت درمان با اکسیژن خانگی یا   Steroids زبانی نظیر  prednisone هر بیماری، جراحت یا شرایط پزشکی برای موردی که بستری شده اید، یا تجویز درمانی شده اید ( شامل تجویزی که مورد نیاز بوده) یا تحت روند جراحی. (B هر شرایط قلبی، که در هیچ زمانی در طی دوره از پیش موجود قابل اجرا، پیش از هر تاریخ خروج ثابت نبوده است.
a)   اگر تشخیص داده شده که شما ناتوانی قلبی تراکمی یا
b)   هر شرایطی که تحت تشخیص یا درمان برای سه یا بیشتر این شرایط در هر زمانی در طی مدت دوره از پیش موجود قابل اجرا پیش از هر تاریخ خروجی بوده اید، هر 3 مورد با هم شرایط قلبی، هر شرایط ریه، فشار خون بالا یا دیابت تحت درمان با داروهای دهانی و یا انسولین.

مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی شود.

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ