بیمه و ناباروری

ماه مارچ در تقویم تحقیقی و مطالعاتی ما، ماه بهداشت عمومی، آکاهی و هوشیاری از، ام اس است. همچنین آگاهی در خصوص سرطان روده بزرگ، سوانح و آسیب های مغزی است.

و اما عبارتی است که پزشکان در صورتی که یک مرد قادر به باردار کردن یک زن پس از گذشت یکسال نباشد، استفاده می کنند. عواملی که منجر به ناباروری در مردان می شود شامل موارد زیر است :

  • مشکلات فیزیکی بیضه.
  • انسدادهایی در مجاری لنفی که اسپرم را منتقل می کنند.
  • مشکلات هورمونی.
  • سابقه تب های بالا یا عفونت گلو ( اوریون ).
  • ناتوانی های ژنتیکی.
  • عوامل محیطی یا سبک زندگی.

در حدود یک سوم مواقع، ناباروری به دلیل مشکل مردان است و یک سوم مواقع، مشکل مربوط به زنان است و در سایر موارد نمی توان دلیل آن را یافت.

اگر شما مشکوک به ناباروری هستید، پزشک خود را ملاقات کنید. آزمایش هایی هست  که می توانید متوجه شوید که نابارور هستید یا خیر. زمانی که علتش را یافتید معالجاتی شامل داروها، جراحی یا تکنیکهای باروری کمکی وجود دارد. جای خوشحالی است که دو سوم زوجینی که معالجات ناباروری را انجام می دهند نهایتا بچه دار می شوند.

براساس یک تحقیق جدید، نوشیدن مقدار متوسط الکل ممکن است بر کیفیت اسپرم تاثیر داشته و منجر به تغییراتی در هورمونهای باروری مردان شود .

تحقیقی که در مجله BMJ Open منتشر شده، دارای اطلاعاتی  بیش  از 1200 مرد دانمارکی است که برای تعیین تناسب اندام برای خدمت سربازی آزمایشات کامل پزشکی را انجام داده اند. این آزمایشها شامل یک سری سوالات درباره مقدار  الکل جذب شده، بود. نمونه های منی و خون  نیز گرفته شد. بر اساس تحلیل محتوا، متوسط مقدار واحدهای  الکل مصرف شده در هفته پیش تر 11 بود.

نزدیک به 65% از مردان گزارش شده مشروب نوشیده و در حدود 60 %، بیش از 2 بار طی ماه گذشته مست بوده اند. تحلیل بیشتر نشان داد که نوشیدن الکل در طی هفته گذشته به تغییرات سطح هورمونی باروری مردان مربوط می شد و هر چقدر که میزان الکل مصرفی بالاتر بود تغییرات هورمونی قابل توجه تر بود.

محققان می گویند که هیچ نتیجه قطعی درباره علت و تاثیر یافت نشده است اما باید به مردان جوان توصیه شود که اعتیاد به الکل ممکن است تاثیراتی بر سلامت باروری آنها، داشته باشد. راستی شما بیمه دارین ؟ و آیا می دانید داروهای ناباروری بسیار گران است ؟

و اما بیمه، می بایست لاجرم قبل از تشخیص به ناباروری بیمه مناسب اختیار کرد.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ