از انواع بیمه های عمر سرمایه گذاری

” بیمه عمر سرمایه گذاری “ نه تنها بیمه عمر شما را پوشش می دهد، بلکه امکان افزایش سپرده بدون مالیات را نیز به شما میدهد. شما می توانید پس اندازهای خود را اندوخته و در زمان مشخص طبق مفاد بیمه نامه دریافت نمایید.

  • آیا فرد واجد شرایطی هستم؟

اگر شهروند کانادا هستید و معیارهای بیمه شدن را دارید، واجد شرایط می باشید. ما

بر اساس سن تان، مقدار بیمه که می خواهید داشته باشید، سبک زندگی تان و

تاریخچه پزشکی و خانواده تان تعیین خواهیم کرد که شما بیمه شدنی هستید یا نه.

  • مقدار بیمه من چقدر باید باشد؟

مقدار بیمه ایی که باید داشته باشید بستگی به نیاز شما دارد.

  • از بیمه های عمر موجود کدام نوع از بیمه مناسب من است؟ چه نوع از برگشت مالی ایی را باید انتظار داشته باشم؟

طرح بیمه فوق تعدادی از انواع سرمایه گذاری را پیشنهاد می دهد که در صورتی که بخواهید در یک مالیات محافظت شده tax- reltered environment  سرمایه گذاری و پس انداز کنید. مشاور مالی شما می تواند کمک کند که تصمیم بگیرید که چگونه بر اساس نمودار سرمایه گذارتان، سرمایه گذاری کنید. برگشت مالی شما بر اساس نوع سرمایه گذاری انتخابی شما خواهد بود.

  • قیمتش چند است ؟

نرخ بیمه بر اساس موارد زیر محاسبه می شود:

  • سن شما
  • جنس شما
  • سیگاری بودن یا نبودن شما
  • مقدار

بیمه و نوع پوشش انتخابی شما

قیمت بیمه از یک فرد به فرد دیگر متفاوت است. مشاور مالی شما بهترین شخص برای کمک به نیازهای مالی تان است و قیمت بیمه شما را محاسبه می کند. آیا می توانم به پس اندازهای بیمه سرمایه گذاری ام دسترسی داشته باشم؟

شما می توانید از آن مبالغ در برنامه ریزی مالی هر زمان و هر طور که می خواهید، استفاده کنید ( البته تحت شرایط خاص ). برای مثال نمی توان از این مبالغ به عنوان تضمین وام استفاده کرد.

در زمان وقوع ناتوانی ناشی از یک بیماری وخیم یا از دست دادن استقلال، پرداخت مقرری سالیانه ناتوانی به شما اجازه دسترسی به مبالغ انباشته شده بدون تاثیر مالیات را می دهد.

در صورت تغییر نیازها می توانم تغییراتی در قرار داد بیمه نامه ام بدهم؟

بله، شما می توانید. پوشش بیمه شما می تواند بر اساس نیازهای جدید شما تغییر کند. مشاور مالی می تواند به شما برای تصمیم گیری در مورد تغییرات بر اساس نیازهایتان کمک کرده  و در عین حال شما را مطمئن سازد که هنوز پوشش بیمه ایی خود را دارید.

اگر بخواهیم از اعداد و محاسبه میزان بیمه عمر خارج شویم به قسمتی بسیار عمیقتر می رسیم. آنجا که در ماندن و نماندنمان حس عشق به بازماندگان، دلیل اصلی گرفتن این بیمه به شمار می آید. بد نیست همه ما یکبار از خود بپرسیم پس از ما عزیزانمان چگونه زندگی خواهند کرد؟ شما به چه پاسخی رسیده اید؟

اگر جوان هستیم بهتر است بدانیم که درست در سنی هستیم که به دلیل جوانی و سلامتی می توانیم با قیمتی بسیار پایین یک عمر، خود را بیمه کنیم. اگر فرزند جوانی داریم یادآوری اخذ بیمه عمر به او، کمک بزرگی به آینده وی خواهد بود. ما علاوه بر تربیت و فراهم کردن وضعیت مناسب مالی فرزندانمان، بهتر است آینده نگری را به وی بیاموزیم.

 

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ