بیمه ابزاری برای ابراز عشق

زندگی جنگ است؟ جبر است؟ زندگی اختیار است؟ زندگی سخت است؟ زندگی عشق است؟ گاهی کدامش بر کدامش می چربد؟ زندگی هر چه است دوستش داریم و شاید زمانی اهمیتش را  بیشتر درک می کنیم که آن چه بد می شماریم در مقابل آن چه خوبش می شماریم را بیشتر حس می کنیم.

برایش هزینه می کنیم، برایش سرمایه گذاری می کنیم اما شما چطور؟ کدامین ما از لحظه بعدمان آگاه هستیم؟ از شرایط برخورداری سلامت؟ آیا می دانید فقط در همین کانادا روزانه بیش از 561 نفر دچار بیماری سخت میشوند؟

کودک که بودیم صاف تر و بی غل و غش می خندیدیم. اما عبور زمان از هر یک از ما با توجه به روند زندگی و نوع تربیتمان انسانهای متفاوتی ساخت. به نحوی که گاه اشتیاق های صادقانه مان با سیاست های رفتاری اجباری تلفیق شده و در مقاطعی دیگر واقعیت خودمان، آن نیست که بروز می دهیم. به هر حال در این گذر، طعم خوش زنده بودن را تجربه می کنیم و همیشه در هر سنی، از عشق استقبال می کنیم.

لحظاتمان به سرعت می گذرد، گویی دیروز بود که سن و سال بزرگترها به نظرمان زیاد می آمد، امروز خود در آن سن قرار داریم و دریافته ایم هنوز زندگی را می خواهیم و بر ریسمان آن با قدرت چنگ می زنیم، شاید به خاطر علایقی که امروز به ما متصلند. حالا دیگر عشق را می شناسیم و اگر فرزندی داریم قسمتی از تپش دلمان برای اوست.

هیچ یک از ما نمی دانیم چه وقت قرار است از دیگران جدا شویم؟ چه زمانی نوبت خالی شدن جای ماست؟ برای نبودن نفس هایمان، برای حس نشدن، برای لمس نکردن خاک و درخت، چه روزی مقدر است؟ زندگی آهنگی دلنواز دارد که از دست هر که می رود برایش می گرییم. در روزهای نخست از کوتاهی زندگی می گوییم و به سرعت در پس کارهای دیگر فراموشمان می شود.

به اطرافتان نگاهی بیندازید، چه کسانی را دوست دارید؟ به چند نفر متعهدید؟ بدهی های شما را در صورت عدم حضور فردایتان چه کسی پرداخت خواهد کرد؟ خانه شما در چه مرحله ای است؟ اگر به بانک مقروضید در صورت نبودتان چه کسی آن را پرداخت می کند؟

این ما هستیم که باید آینده را قبل از هر چیز برای خودمان و سپس عزیزانمان و خانواده مان روشن و زیبا بسازیم. امروز به آن فکر کنیم واز عشق به بیمه به ویژه بیمه بیماری های سخت و بیمه عمر، پیوندی عاقلانه بزنیم.

با توجه به حجم زیادی از اطلاعات غلط توسط افراد غیر واجد شرایط در مدیا، توصیه می شود در همه موارد تخصصی به ویژه امور مالی و بیمه از افراد چند شغله، بی تجربه، غیر متخصص و دلال استفاده نکنید.  روزهای زندگی با عشق توأم است و بیمه هم ابزاری برای ابراز عشق است. این ما هستیم که باید قدرت حفظ آن را داشته باشیم.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ