می توان زندگی را با عشق و بیمه رنگی جاودانه داد

بی شک قبول دارید که سلامتی با ارزش ترین دارایی هر آدمی است. سوال اینه که ما چقدر به خودمون توجه داریم؟

از هر 2 نفر، یک نفر در طول زندگی خود دچار یکی از بیماری های سخت می شود.

بیماری در هر حال بیماری است، نمیشه گفت کدوم بدتره. بطور مثال بیماری ام اس، بیماری است که با بی رمقی، محدود کننده زندگی 85 درصد از مبتلایان می شود.

این بیماری برای برخی از افراد، به مفهوم از دست دادن توان جسمی است و حتی باعث مشکلات در بینایی، اشکال در تمرکز، حافظه، تحرک و گرفتگی عضلات می تواند باشد.

بی رمقی، انجام امور روزانه را مشکلتر می نماید. کمک گرفتن از متخصصین، پزشکان عمومی، متخصصان مغز و اعصاب و پرستاران ام اس می تواند به اینگونه مشکلات ناشی از ام اس کمک نماید.

طبق تحقیقات و شواهد علمی، فیزیوتراپی می تواند برای بیماران ام اس مفید باشد. برای مثال برخی زمینه های فیزیوتراپی مانند تمرین های قدرتی، منجر به افزایش توانایی در راه رفتن، ایستادن و در واقع کاهش خستگی و بی رمقی می شوند.

واقعیت این است که بیماران ام اس تفاوت زیادی با هم داشته و از نظر زمان ابتلا و شدت پیشرفت بیماری نیز با هم متفاوتند. طب سوزنی نیز از جمله مواردی است که به مشکلات مربوط به ادرار در بیماران ام اس کمک می کند.

به گفته پزشکان متخصص، در راه درمان این بیماری داروهای متفاوتی استفاده میشود که بسیاری از آنها تحت پوشش اهیپ نیستند.

بیش از 90 درصد بیماران مبتلا به ام اس با اختلال در عملکرد مثانه در دوره ای از بیماری شان مواجه هستند. طبیعتاً این اشخاص علاوه بر درمان نیاز به پرستار نیز دارند و با توجه به زندگی ماشینی امروز، افراد نزدیک هم نمی توانند در کنار مشغله هایشان نقش یک پرستار را نیز ایفا کنند.

در چنین حالتی با توجه به هزینه های درمان و دارو، بر سر زندگی چه می آید؟

احیاناً ممکن است منزل ما هنوز بدهکار بانک باشد و یا فرزندانمان در شرایطی نباشند که بتوانند از عهده هزینه های حتی عادی و روزانه ما بر آیند. همینطور هزینه دارو و پرستار، مبلغی نیست که بخواهیم آن را نادیده بگیریم.

با توجه به تمام نکات یاد شده باید در نظر داشته باشیم که در زمان سلامت، دریافت بیمه بیماری های سخت تضمین محکمی است برای روزهایی که باید به جنگ بیماری رفت. یکی از پیشنهادهای مالی برای شما ” بیمه بیماری های سخت ” است.

این بیمه نظیر بیمه عمر می تواند به صورت ترمی یا دائمی عرضه شود.

از آنجایی که بیماری های سخت معمولاً بین سن 65 تا 75 سال حادث می شوند، معمولاً این بیمه را به فرم کوتاه مدت (ترم) عرضه می کنند و می تواند تا 32 مورد بیماری (بسته به سن) را تحت پوشش قرار دهد.

حتی مواردی از بیماری های ژنتیکی هم می تواند در ردیف این بیماری ها قرار بگیرند.

در نمونه ای از این بیمه، گونه ای طراحی وجود دارد که به همراه بیمه عمر است و در این صورت هر کدام زودتر رخ بدهد (عمر و یا مریضی سخت) از طرف شرکت بیمه بطور یکجا، آنهم به صورت معاف از مالیات قابل پرداخت می باشد.

نکته جالب این است که تقریباً نزدیک به 20 درصد از افرادی که دچار ناتوانی جسمی و یا بیماریهای سخت میباشند، در یک زمان از شرکت بیمه مطالبه پول می کنند. از این رو پیشنهاد می شود که افراد به هر دو بیمه توجه داشته باشند، چرا که کاربرد هر کدام بصورت جداگانه بوده و فرد بیمه شده می تواند از مزایای فوق استفاده کند.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ