چاقی شکم و بیمه مناسب

بر اساس تحقیقات انجام شده، داشتن وزن معمولی و دور شکم چاق ممکن است بسیار خطرناک تر از چاقی مفرط باشد.

محققان بیش از 15000 فرد بزرگسال بین سنین 18 و 90 سال را بررسی کردند تا دریابند چاقی مفرط چگونه بر احتمال مرگ و میر در افرادی با ترکیبات بدن بسیار سنگین و نسبت های دورکمر تا باسن تاثیر دارد.

شرکت کنندگان دارای وزن معمولی با شکم چاق دارای بدترین وضع زندگی در دراز مدت در مقایسه با هر گروهی بودند. مردان دارای وزن معمولی با شکم چاق دارای 2 برابر احتمال مرگ و میر بیشتر در بین شرکت کنندگان دارای چاقی مفرط و وزن بالا بودند. زنان لاغر با دورشکم چاق دارای 32 درصد احتمال مرگ بالاتر نسبت به افرادی بودندکه دارای چاقی مفرط بودند.

نتیجه این مطالعه این بود که افرادی با وزن معمولی و چاقی در قسمت شکم ممکن است نشان دهنده یک جمعیت آماری مهم برای اصلاح سبک زندگی و سایر استراتژی های پیش گیری کننده باشند.

چاقی مفرط
چاقی مفرط به معنی داشتن چربی بسیار زیاد است. این متفاوت از داشتن وزن بالا است. این وزن ممکن است مربوط به ماهیچه ها، استخوان، چربی و آب بدن باشد. هر دو عبارت به این معنی است که وزن شخص بیشتر از چیزی است که به عنوان یک وزن سلامت نسبت به قدش باید باشد.

چاقی مفرط در طی زمان در نتیجه کالری بیشتر از چیزی که استفاده می کنید، بوجود می آید. نسبت بین کالری که به بدن وارد و از آن خارج می شود در افراد متفاوت است. عواملی که بر وزن شما تاثیر می گذارد شامل ساختار ژنتیک شما، زیاده روی در خوردن، خوردن غذاهای با چربی بالا و نداشتن فعالیت های بدنی می باشد.

چاقی مفرط احتمال ابتلا به دیابت، بیماری قلبی، سکته، ورم مفاصل و برخی سرطان ها را افزایش می دهد. اگر شما چاق مفرط هستید از دست دادن 5 تا 10 درصد از وزنتان می تواند از برخی از این بیماریها پیش گیری کرده یا به تاخیر بیاندازد. برای مثال، این به معنی از دست دادن 10 تا 20 پوند در صورتی است که وزن شما 200 پوند می باشد.

در این خصوص پیشنهاد می شود با توجه به سطح توان مالی مان بیمه هایی نظیر بیمه بیماریهای سخت اختیار کنیم. این بیمه به صورت های مختلف می تواند تا سقف 2 میلیون دلار معاف از مالیات را پوشش دهد. مبلغ قرارداد بیمه اختیار شده در صورت تشخیص به بیماری های حاد مندرج در بیمه نامه توسط پزشک، از طرف شرکت بیمه به فرد بیمه شده پرداخت خواهد شد که این مبلغ از 25000 دلار تا 2 میلیون دلار خواهد بود.

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ