قابل درمان با بیمه مناسب ولی به موقع

شایعترین سرطانها مانند سینه، پروستات، رحم و روده اگر به موقع تشخیص داده شوند قابل درمان هستند.

از طرفی با داشتن بیمه مناسب بیماریهای حاد، می توان ضمن پوشش مالی، آرامش خاطری برای خود بوجود آورد. به تازگی تغییراتی درپوشش بیمه بیماریهای حاد در خصوص قلب و عروق، سرطانها، اعصاب، ارگانهای اصلی بوجود آمده است. با این تغییرات، می توان بنا به بیمه نامه بعضی از بیماریها را در مراحل ابتدایی هم مطالبه کرد.

بطور مثال سرطان پروستات، سرطان شایع در آقایان که بررسی سرطان پروستات در مردان بالای پنجاه سال یک ضرورت است.

سرطان پروستات در واقع رشد سرطانی پروستات است که علایم آن در مردان متفاوت است. در برخی هیچ علامتی دیده نمی شود و در برخی سبب مشکلات ادراری می گردد. معمولا حدود 30% بیماران مبتلا به سرطان پروستات جان خود را از دست می دهند.

برای تشخیص سرطان پروستات از تست آنتی ژن اختصاصی پروستات یا PSA استفاده می شود. PSA به وسیله پروستات تولید می شود و بصورت طبیعی در حد کمی در خون مردان وجود دارد. میزان بالای PSA می تواند احتمالا نشانه وجود سرطان پروستات باشد. در مردانی که عفونتی در پروستات دارند نیز ممکن است PSA افزایش یابد. جواب این تست همیشه قطعی نیست و باید معاینات دیگر توسط پزشک انجام شود تا نتیجه تعیین گردد.

اگر سرطان پروستات تشخیص داده شود و در بدن پخش نشده باشد معمولا جراحی و برداشت پروستات ( پروستکتومی ) و اشعه درمانی از اقدامات درمانی بخصوص برای سنین پایینتر هستند. اقدامات درمانی توسط پزشک با توجه به سن بیمار و نوع سرطان تعیین می گردند. در کانادا سرطان پروستات بسیار شایع است و حدود 25% کل سرطانها را در مردان شامل می شود.

در این خصوص پیشنهاد می شود با توجه به سطح توان مالیمان بیمه هایی نظیر بیمه  بیمارهای سخت اختیارکنیم، این بیمه به صورت های مختلف می تواند تا سقف 2.000.000 دلار معاف از مالیات را پوشش دهد.

مبلغ قرارداد در صورت تشخیص به بیماری توسط پزشک، از طرف شرکت بیمه، به فرد بیمه شده پرداخت خواهد شد. این بیمه به دوره زمانهای متفاوت نظیر قرارداد سالانه، 5 ساله، 10 ساله، 20 ساله و تمام عمر قابل اختیا ر است و حتا با برگشت پول در صورت عدم بیماری به بیمه شده پرداخت می شود.

بیمه  بیماریهای سخت از کودک تا بزرگسال را در بر می گیرد. در مدلی از این بیمه نامه فرد تنها کافیست در یک دوره کوتاه مدت نظیر 10 سال پرداخت کند و بدون هیچگونه پرداختی دیگر، تمامی عمر بیمه باشد.

اقتباس: http://www.prostatecancer.ca   و  www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ