برنامه ریزی برای پرواز

در زمان رزرو پروازتان، مطمئن شوید که خط هوایی از نیازمندیهای شما آگاه بوده و بنابراین زمان لازم برای فراهم کردن درخواست کمک به شما برای داشتن یک سفر راحت و سالم را دارند.

از پیش اقدامات لازم را با خط هوایی تان برای انتقال صندلی چرخدار دارای باطری یا سایر وسایل جانبی متحرک، هماهنگ کنید.

از پیش با خط هوایی یا نمایندگی پروازتان برای تعیین سیاست های خط هوایی برای خدمات حمل حیوانات راهنما تماس بگیرید.

از پزشکتان درباره تعیین سلامت بودن عبورتان از قسمت امنیتی فلزیاب فرودگاه یا از طریق دستگاه دستی سوال کنید. ممکن است نیاز به بازرسی بدنی داشته باشید.

برای راحت کردن بازرسی، همه داروها را در ساک دستی تان با برچسب های مشخص کننده همه داروها، بسته بندی کنید. داروهای تجویز شده در قسمت ممنوعیت آب مستثناء است اما باید جهت بازرسی جداگانه در دسترس ماموران فرودگاه قرار گیرد.

در صورت نیاز به کمک برای رفتن به قسمت بازرسی اولیه فرودگاه  از قبل با خط هوایی تان  تماس بگیرید. فردی که به شما کمک می کند نیاز به یک گواهی عبور از پیشخوان ورودی فرودگاه خواهد داشت و باید تحت همان بازرسی که برای سایر مسافران انجام میگیرد ، قرار بگیرید.

لطفن در زمان صادر شدن کارت عبورتان در صورتی که ناتوان از برداشتن ساک دستی تان هستید به کارکنان ورودی فرودگاه بگویید. به دلایل سلامتی کارکنان آشنا با امورات حمل و نقل چمدان باید هر گونه کمک ضروری برای شما را فراهم آورند.

و اما در قسمت بازرسی فرودگاه

همواره مدارکی که شرایط پزشکی شما را نشان می دهد به همراه داشته باشید.

از قسمت امنیتی نیازهای خاص / خانواده استفاده کنید. ماموران بازرسی در این قسمت به گونه ایی آموزش دیده اند که می توانند کمک های لازم را برای شما انجام دهند.

به مامور بازرسی درباره هر گونه نیازهای پزشکی، گفتاری، شنیداری، دیداری و تحرک گفته و از آنها برای کمک جهت عبور از قسمت بازرسی فرودگاه با استفاده از ابزارهای حرکتی، کمک بخواهید.

برای اکثر مسافرینی که نیازهای خاص دارند، گزینه هایی که در ادامه می آیند برای عبور از قسمت بازرسی در دسترس می باشد:

–  عبور از بازرسی فلز یاب توسط دستگاه فلزیاب دستی یا بازرسی کامل بدنی

–  تحت بازرسی بدنی قرار گرفتن

–   در صورت ناتوانی، داشتن شرایط یا پیوند ( مثل لوله انسولین، دستگاه تنظیم ضربان قلب ) که شما می خواهید خصوصی و پنهان بماند لطفا از مامور امنیتی بخواهید که مراقب باشد. اتاق های بازرسی خصوصی در صورت نیاز به بازرسی بدنی در دسترس می باشد.

–   ماموران بازرسی به صورت دیداری صندلی چرخدارتان را بازرسی خواهند کرد و کارهای مشابه با بازرسی برای مواد منفجره را انجام خواهند داد. این بازرسها می تواند در هنگامی که شما روی صندلی نشسته اید در صورتی که ناتوان از صندلی چرخدارتان هستید، انجام گیرد.

–   از مزیت خدمات الویت برای عبور افراد استفاده کنید. سفر در حالی که نامی شاد و خاطره انگیز در خود نهفته دارد می تواند با بی دقتی به تراژدی درناکی مبدل گردد. بیمه های مسافرتی تان را از بروکر با تجربه و متخصص اخذ کنید و دقیقن بدانید بیمه تان در زمان  claim چگونه خواهد بود.

 

ترجمه و اقتباس از وب سایت Access to Travel

 

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ