پرداخت قسطی حق بیمه سوپر ویزای والدین

خوانندگان مقالات ما اگر به یاد داشته باشند بیش از 15 سال پیش، یعنی زمانی که بیمه مسافرتی، در اخذ ویزا امری اجباری نبود، همیشه تاکید داشتیم که همراهی بیمه مسافرتی در کنار مدارک فرستاده شده برای گرفتن ویزا می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد.

یادآوری می کنیم داشتن این بیمه در موارد مهمی مانند پوشش هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان، در صورت بروز بیماری، وقوع حادثه و یا فوت، خدمات مربوط به تاخیر پرواز هواپیما و یا گم شدن چمدان، مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه، خدمات فیزیوتراپی، کایروپرکتور، پرستار خصوصی، پوشش دارو، بازگرداندن بیمه شده به کشور مبدا پس از معالجه و در صورت نیاز و ادامه مراقبت و همچنین بازگشت اعضای خانواده همراه بیمه شده به کشور مبداء نقش مهمی دارد.

سوپر ویزا، رفت و آمد والدین به سفارت برای گرفتن ویزا را کاهش داده است.

والدین ما تا 10 سال از گرفتن ویزا، معاف خواهند بود و می توانند به دفعات، مادامی که هر بار اقامت آنها بیش از 2 سال نباشد در کنار فرزندانشان سکونت کنند. این طرح، قانونهای منحصر به خود را شامل می شود. در این طرح به شخص، این امکان داده می شود که بتواند ماهیانه از کردیت کارت وی هزینه بیمه پرداخت شود.

قیمت ها براساس شرایط سلامتی و سن فرد تعیین می شود.

این نوع طرح بیمه سوپر ویزا، دارای هزینه Admin و نیز Deposit (اداری و پیش پرداخت) می باشد. در صورت رد شدن ویزا، شما طبق بیمه نامه و قرار داد پیش پرداخت خود را دریافت خواهید کرد. در صورت بازگشت به کشور مبداء، زودتر از یکسال، از پرداخت مابقی پول (قرارداد یکساله) می توانید معاف شوید. درک بیشتر از سرویس ها و قوانین در این خصوص از دیگر مواردی است که باید به آن بخوبی توجه کرد.

نکته مهم دیگر، چگونگی گرفتن این بیمه است که باید آن را جدی تر مورد بحث و بررسی قرار داد. مشکلات زمان ” درخواست پول”، اغلب به دلیل پاسخ های ناصحیح و درک نشده روز نخست است.

برخی از افراد در پی گرفتن این بیمه از افراد غیر متخصص، آژانس های مسافرتی هستند و یا به طریق آنلاین نسبت به خرید آن اقدام می کنند و به دلیل نداشتن لایسنس بیمه، اطلاعات کافی و جامع در زمینه آنچه ارائه می دهند ندارند و این یکی از دلایل مهمی است که در زمان درخواست پول (Claim)، فرد بیمه شده دچار مشکل می شود و حتی دیده می شود افرادی با بسیار مطالب غیر واقعی و نادرست در زمان مطالبه برخورد غیر منتظره مواجه می شوند.

نکته مهم دیگر، در مورد خرید آنلاین هم به همین گونه است، بسیاری از ما برخی از اقلام مورد نیاز خود را از این طریق فراهم می کنیم اما خرید آنلاین در حالی که تخصص بیمه به همراه نداشته باشد می تواند به دلیل اطلاعات ناقص و یا اشتباه در پر کردن فرم، هزینه جبران ناپذیری به فرد بیمه شده بزند.

قوانین هر بیمه نامه ای و یا هر شرکتی جوابگوی همه افراد نخواهد بود، به عبارتی دیگر اشراف به تمامی شرکتها و تخصص موجب می شود بهترین انتخاب را با بهترین نرخ و سرویس داشته باشیم و  قابل ذکر است که در صورت عدم توجه متقاضی بیمه و یا حتی عامل فروش، در چنین بیمه نامه ای، چه بسا دچار مشکلات بسیار بشود.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ