بیمه مسافرتی ویزیتور به کانادا

بیمه مسافرتی در کانادا هم برای شخص بیمه‌ شونده و هم برای اطرافیان او مزایای زیادی دارد.

همه دلایلی که باید برای سفر به کانادا بیمه مسافرتی بگیریم:

فرقی نمی‌کند که شما فقط برای بازدید توریستی به کانادا آمده باشید و یا بیمه  Super Visa ( والدین، پدر، مادر و یا پدر بزرگ و مادر بزرگ ) داشته باشید و یا اینکه بخواهید کانادا را تبدیل به خانه جدید خود کنید ( 3 ماه انتظار در بدو ورود به کانادا ) گرفتن بیمه مسافرتی مهم‌ترین تصمیمی است که باید برای آسایش و اطمینان خود بگیرید. اما چرا گرفتن این بیمه واجب است و نباید در گرفتن آن تعلل کرد؟

 در این مطلب با لیستی از سرویس‌ها و خدماتی آشنا می‌شویم که به این بیمه در شرایط ناگوار به مسافران کانادا ارایه می‌کند. این سرویس‌ها هم به خود فرد بیمه‌ شده و هم در شرایطی به اطرافیان و اعضای خانواده او داده می‌شود.

 *** با این خدمات آشنا شوید.*** 

خریدن بیمه‌های مسافرتی به کانادا یکی از آسان‌ترین سرویس‌هایی است که می‌توانید از شرکت‌های ارایه‌دهنده بیمه خریداری کنید. شما می‌توانید حق بیمه‌هایی از صفر تا 10000دلار فرانشیز و یا دی داکتیبل اختیار کنید و از پوشش بیمه‌ای از  10 هزار تا 300 هزار دلار و پوشش کامل بهره‌مند شوید.

گرچه بروکر بیمه دسترسی به شرکتهای متفاوت دارد و شایان ذکر است که تفاوت در نام شرکت نیست بلکه با توجه به شرایط متقاضی می بایست توسط بروکر پیشنهاد شود که کدام شرکت و یا شرکتهایی می تواند جوابگو باشد. چرا که حتا در بهترین شرکت برای بعضی شرایط و موارد قابل جوابگویی نخواهد بود و اشتباه نشود حتی مقدار ثابت عددی پوشش بیمه در شرکتهای متفاوت به معنای پوشش و شرایط مساوی نیست و نخواهد بود.

** مزایای خریدن بیمه مسافرتی قبل از ورود به کانادا

یکی از مزایای بیمه مسافرتی است که شما می‌توانید به راحتی مدت زمان پوشش آن را گسترش دهید ( بیمه های صادره از ایران این امکان را ندارد ضمن دیگر  پوششهای  ناکافی در آن ).

اگر شما پیش از آنکه وارد کانادا شوید، درخواست بیمه بدهید، این پوشش به محض ورود و حتا در شرایطی به محض سوار شدن به هواپیما از کشور مبدا به شما تعلق می‌گیرد. اما اگر بدون داشتن پوشش بیمه درمانی به کانادا بیایید، پوشش بیمه در 2 بخش سوانح ( تصادف )  و بیماری، دو حالت به وجود خواهد آمد:

۱- اگر در  روز اول حضور خود برای دریافت این خدمات اقدام کنید باید دو روز یا ۴۸ ساعت منتظر دریافت پوشش بیماری باشید.

۲- اگر بعد از ۳۰ روز حضور در کانادا برای دریافت این خدمات اقدام کنید، باید ۷ روز یا ۱۶۸ ساعت منتظر دریافت پوشش بیماری بمانید.

بنابراین اگر می‌خواهید با خیال راحت در کانادا حضور داشته باشید و از هر 2 بخش پوشش بیمه یعنی سوانح و بیماری بهره مند شوید، بهترین گزینه این است که قبل از ورود،‌ بیمه را فعال کنید.

یکی دیگر از مزایای گرفتن بیمه مسافرتی این است که اگر از این بیمه استفاده کنید، تحت شرایطی  می‌توانید از مزایای آن در کشورهای دیگر منهای کشور مبدا هم بهره‌مند باشید.

افراد با سوابق بیماری تحت شرایطی قابل بیمه شدن هستند که بی شک می بایست دقت کافی شود.

** لیست برخی از مهم‌ترین سرویس‌های بیمه مسافرتی

بستری‌شدن: هزینه‌های تخت و سرویس‌های درمانی تا مرحله نیمه خصوصی و حتا خصوصی، این خدمات در صورتی به شما تعلق نمی‌گیرد که دکتر مواردی را مستثنا کرده باشد. اما اگر نیاز به دارویی خاص باشد، این بیمه شما را پوشش می‌دهد.

سرویس‌های پزشکی: پوشش هزینه‌های درمانی که از سوی پزشک یا جراح انجام می‌شود.

سرویس‌های تشخیصی: پوشش هزینه‌های X-Ray و سایر تست‌های تشخیص بیماری بنا به پوشش  بیمه نامه.

داروهای تجویزی در بیمارستان: پوشش هزینه‌های مربوط به انواع داروهایی که پزشک در بیمارستان تجویز می‌کند. (حداکثر تا ۳۰ روز)

آمبولانس: پوشش هزینه حمل و نقل اورژانسی به بیمارستان، در شرکتهای مختلف متفاوت است.

پارامدیکال: پوشش سرویس‌های مربوط به درمان‌های استخوانی، فیزیوتراپی، کایروپرکتی، متخصص پا، با توجه به بیمه نامه.

دندانپزشکی به دلیل سانحه: پوشش تا سقف 3 هزار دلار برای هر نفر برای دندانپزشکی و 500 دلار برای درمان آرامبخش دندان.

هزینه‌های انتقال جسد: پوشش هزینه‌های مربوط به آماده‌سازی و انتقال جسد افراد درگذشته به کشور مبدا و یا تامین هزینه دفن در کشور کانادا.

مراقبت از کودکان: پوشش هزینه‌های مربوط به مربیان کودکان برای همراهی با آنها، در شرایطی که فرد مصدوم یا بیمار در بیمارستان بستری باشد. سقف این پوشش ۵۰۰ دلار است.

هزینه بازگشت به کشور مبدا : هزینه‌های سفر بازگشت به کشور مبدا در شرکتهای مختلف متفاوت و می تواند تا سقف بیمه نامه باشد.

هزینه‌های پیش‌بینی‌نشده: پوشش هزینه‌های مربوط به اقامت، خوراک، تلفن، تاکسی یا اتوبوس که در زمان بستری شدن افراد به خانواده‌ها تحمیل می‌شود، با توجه به بیمه نامه متفاوت است.

آمبولانس هوایی: پوشش هزینه‌های مربوط به بازگشت اورژانسی به کشور مبدا. ضمن اینکه هزینه‌های مربوط به بازگشت یک نفر از همراهان شما را هم تحت پوشش این بیمه خواهد بود.

همراهی با کودکان: در صورتی که نیاز به همراهی با فرزندان بیمار یا مصدوم وجود داشته باشد، تسهیلات مربوط به این سرویس فراهم خواهد شد تا بچه‌ها بتوانند به کشور مبدا بازگردند.

** چند نکته در آخر:

بیمه مسافرتی را می توان از طریق اینترنت خریداری کرد ولی می بایست آگاه باشید حد امکان بیمه ویزیتور به کانادا را قبل از ورود به کانادا از کانادا، نه ایران خریداری کنید ( بیمه های صادره از ایران در بیشتر مواقع نافذ نیستد) و یا اینکه به محض ورود اختیار کنید. از این طریق شامل مزایا و جلوگیری از مواردی غیر قابل جبران می شود.

خانمهای باردار بدانند در هیچ شرایطی بیمه ویزیتور به کانادار، هزینه زایمان را پرداخت نخواهد کرد و هر گونه تبلیغاتی در این خصوص نادرست و دروغ  است.

ساده ترین بیمه که به نظر بعضی ها بیمه های مسافرتی می آید، می تواند پیچیده ترین حالت باشد، بنابراین هیچگاه بیمه از افراد کم تجربه، بدون لایسنس و حتا بانک خریداری نشود. پاسپورت فرد متقاضی فاکتور بسیار مهمی می باشد بارها دیده شده افراد بیمه خریداری کرده ولی به اشتباه خریداری کرده اند و در زمان مطالبه نمی تواند، بیمه جوابگو باشد.

هر نوع کاری از جمله بیمه را از مشاور بیمه با تجربه و متخصص خریداری نمایید از انجام هر نوع کاری به افرادی که چندین شغل دارند بپرهیزید در هر شغلی از جمله بیمه احتیاج به روز بودن و اشراف از اطلاعات و تغییرات است بنابراین برای پرهیز از هر گونه ضرر مالی و جانی یاد بگیریم که کارمان را به افراد متخصص و باتجربه در هر شغلی مراجعه و درخواست کنیم.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ