پاپ تست، چکاپی که باید بانوان جدی بگیرند.

برای داشتن زندگی سالم و کنترل وضعیت سلامتی، هر فرد باید در برنامه زندگی خود، زمان و برنامه ای برای انجام چکاپ های سلامتی خود قرار دهد تا در صورت مشاهده هرگونه نتیجه غیر طبیعی از شدت آنها جلوگیری نمود و با تشخيص زود هنگام آنها نسبت به درمان به موقع اقدام كرد.

بسیاری از این چکاپ ها مانند بررسی میزان قند و فشارخون، بین زنان و مردان مشترک هستند و تعدادی از آنها در زنان و مردان اختصاصی هستند.

ابتلا به برخی بیماری ها در خانم ها در سنين مختلف متفاوت است. در سالهای اخیر توصیه به انجام منظم آزمون های تشخیصی در سنین خاصی شدت گرفته که در کاهش ابتلا به بیماری ها بسیار موثر بوده است.

ماموگرافی، تست پاپ اسمیر و سنجش تراکم استخوان سه آزمونی هستند که در چکاپ های بانوان بخصوص پس از سن چهل سالگی از اهمیت خاصی برخوردارند.

پاپ تست

برای بررسی سرطان سرویکس، تست پاپ انجام می شود که در واقع یک آزمون ساده است و در آن از قسمت گردن رحم بانوان نمونه های سلولی برداشته شده و وضعیت سلولها بررسی می شوند. این آزمون ساده، بهترين روش براي شناسايي زودرس سرطانهاي مخفي و تومورهاي كوچكي است كه به سرطان گردن رحم منتهي مي شوند. این آزمون برای شناسایی سایر سرطان ها و عفونت ها کارآمد نیست.

گاهی برخی بانوان از انجام این آزمون به دلیل ترس و خجالت ممانعت می کنند اما این آزمون فقط چند دقیقه طول می کشد و می تواند جان فرد را نجات دهد.

در طی سی سال گذشته میزان ابتلا به سرطان سرویکس بیشتر از 60% در انتاریو کاهش یافته است که این کاهش، حاصل اجرای تست پاپ در بانوان بوده است. انجام تستهای ادواری مرتب برای تشخیص به موقع، توصیه می شود. در برنامه غربالگری سرطان گردن رحم یا OCSP) Ontario Cervical Screening Program) توصیه می شود که خانمها پس از سی سالگی هر پنج سال حداقل یک بار این آزمون را انجام دهند.

مسلما بیمه مناسب می تواند چاره خوبی برای این مورد باشد و تا زمانی که آثار و علائم بیماری در شخص دیده نشده، می توان لااقل پیش بینی لازم را از نظر مسائل مالی به عمل آورد تا برای درمان، جدا از مشکلات روحی و روانی که برای شخص از جهت این بیماریهای خطرناک پیش می آید، لااقل دغدغه های مالی نداشته باشیم و به خاطر داشته باشیم که در زمان سلامتی کامل می توان فقط از این شانس (اخذ بیمه بیماری سخت) در این خصوص برخوردار شد.

” بیمه بیماریهای سخت” ، از طریق شرکتهایی که این محصول را طراحی کرده اند در اختیار عموم قرار گرفته تا از این فرصت بزرگ استفاده کنیم و بعد از ابتلا به بیماریهای سخت که تا به امروز تا سقف 32 مورد ( با توجه به سن ) بیماری از سوی شرکتهای بیمه تحت پوشش قرار گرفته است، خود را برای طول دوره بیماری و مداوا از جهت مالی محافظت کنیم و با داشتن این بیمه لااقل اگر آسودگی جسم نداریم، آسودگی خاطر داشته باشیم.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ