بیمه و سازمانهای غیر انتفاعی

یکی دیگر از زیبایی های کانادا، جنب و جوش و فعالیتهای مردمی و اجتماعی آن است. همراهی و پشتیبانی مردم به راحتی قابل لمس است، گاه احساس می کنی مردم منتظر هر فرصتی برای هر کمکی که از دستشان بر می آید، هستند.

به عبارتی منتظر دیگری نیستند و یا اینکه امر پشتیبانی را به تنهایی به دولت واگذار نمی کنند. البته نقش دولت را نمی توان نادیده گرفت. چه در خصوص مشارکت دولت و همچنین نقش قوانین مالیاتی و معافیتهای مالیاتی که موجب میشود پا فراتر رفته و صاحبان بیزنس و شرکتهای بزرگ ترغیب به مشارکت و همراهی شوند.

تمام دارایی ها و اموالی را که ما در سر تا سر عمر خود جمع می کنیم، در جهت آسایش و رفاه خانواده مان می باشد. اما اگر ما نا گهان فوت کنیم، خانواده مان نه تنها منبع درآمدی ندارند، بلکه تمام طرح ها و برنامه هایی را که برای آنها در نظر داشتیم، از بین می رود.

از موارد قابل استفاده می توان از راهکارهای بیمه نام برد و استفاده کرد. بسیاری از ما به دلایل متفاوت بیمه عمر می خریم. از مهمترین این دلایل، بدست آوردن اطمینان خاطر است که مقدار کافی پول برای وابستگان ما باقی خواهد ماند.

” بیمه عمر” کاربردهای مختلف دارد و دلایل آن را می توان به مواردی اشاره کرد نظیر:

1- کاربرد برای بدهی و دیون.

2-کاربرد در خصوص مالیات.

3- کاربرد در خصوص کاپیتال گین ( ارزش افزوده ).

4- کاربرد در خصوص تعهد به فرزندان.

5- کاربرد در خصوص افراد وابسته نظیر پدر و مادر.

6- کاربرد در خصوص شرکا.

7- کاربرد در خصوص امور خیریه و غیر انتفاعی.

8-  کاربرد در بسیار امور طرح و برنامه ریری فردی و گروهی.

یکی از دلایل اخذ بیمه عمر در خصوص امور خیریه است، خیلی ها چنین آرزویی دارند، نظیر ساختن مدرسه ای، دانشگاهی، بیمارستانی، هزاران فکر خوب و گذاشتن اثری از خود .

اگر امروز بیمه مالی جهت امور خیریه نداریم و چنین امری آرزویمان است، نگران نباشید، با بزرگترین سرمایه ای که در دستتان است و آن هم ویژگی سلامتی و واجد شرایط بودن و همت، با اندک توان مالی میتوانید و در این خصوص بیمه مستقلا عمل خواهد کرد بدون الزاما انجام وصیت نامه و درج آن و از دیگر نکات قابل اهمیت و توجه، معافیت های مالیاتی است که می توان بهره برد.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ