بیمه هدیه ای برای روز عشق

ماه فوریه که آغاز می شود فروشگاه ها همه را به تقدیر از عشق دعوت می کنند. کارت های زیبایی برای همه افراد و همه سنین با زبان بی زبانی می گویند که دوست داشتن مختص گروه خاصی نیست.

روز عشق، ستایش معنای زیبای کلمه ای است که احساس وجودش هر فردی را در هر سنی گرم و شاداب می سازد. متاسفانه در بسیاری از زوجین، عبور زمان، مشکلات کاری و یکنواحتی زندگی سبب می شود روزی را که بدون یکدیگر نمی توانستند زندگی کنند فراموش کنند.

شما برای روز عشق چه فکری کرده اید؟ به چه کسانی اندیشیده و چه کسانی را از قلم انداخته اید؟ به جرات می توان گفت تقریبا همه ما یک نفر را حتما فراموش می کنیم و آن فرد” خودمان” است. برای دیگری گل می خریم و این یعنی برای دیگری که دوستش داریم همیشه طراوت و شادابی آرزومندیم و از یاد می بریم که آیا خودمان همیشه شاداب خواهیم بود؟ نکته ای که در این روزها لازم می دانیم به آن اشاره کنیم این است که خودمان را هم دوست داشته باشیم.

برای روزهای ناتوانی و بیماری مان از حالا که سلامت هستیم بیاندیشیم. بالطبع هیچ یک از ما در زمانی که شرایط مالی و جسمی مان تغییر کند در پله ای که امروز ایستاده ایم نخواهیم بود.

امروز خانه ای داریم، خانواده ای که به آن متعهدیم و کسانی که به نوعی وضعیت مالی مان به آنها گره خورده است. همه این شرایط حتی اگر به سختی هم باشد با وجود سلامتی ما امکان پذیر است اما در جایی که جسم ما قابلیت کار کردن خود را از دست دهد، موقعیت مطلوب و روابط عادی امروز را از از دست خواهیم داد. به موازات توجه به دیگران از فردای خود غافل نباشیم.

شرایط مالی خود را از امروز برای زمانی که می تواند لحظه بعد باشد در نظر بگیریم، در عین خوش بینی به زندگی، همه اگرهای دیگر را بررسی کنیم. اگرهایی که در آن کار نکردن، بازنشستگی و یا بیماری و حادثه پیش بینی نشده بررسی شود. عشق به خود را امروز معنا کنیم و برای خودمان تا دیر نشده فکری کنیم، قبل از آنکه واجد شرایط بودنمان را از دست بدهیم.

یادمان باشد نگرانی، پرداخت بیشتر نرخ بیمه نامه، چون با رشد سنی تغییر میکند نیست از آن مهمتر اینکه ما تغییر میکنیم و هیچ تضمینی را هیچ کس نمیتواند بدهد که شرایط سلامتی مان از این که امروز هستیم بدتر نمیشود.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ