بیمه عمر به همراه پوشش مراقبت ویژه

شما به راحتی می توانید از مزایای 2 پوشش بیمه عمر و ناتوانی و از کار افتادگی در بیمه فوق برخوردار شوید.

یعنی در صورت ناتوانی جسمی که نیاز به مراقبت ویژه دارید، ناتوانی و قادر نبودن انجام کارهای معمول روزانه در صورت عدم انجام 2 فعالیت معمول روزانه از 6 فعالیت نظیر به تنهایی حمام رفتن، غذا خوردن، راه رفتن، لباس پوشیدن، دستشویی رفتن، کنترل بر هوش و حواس و ادرار و ادراک و یا نیاز به کنترل و … نه تنها در زمان کهولت سنی بلکه در هر مقطعی از زمان امکان هر یک از اتفاقات می تواند باشد و از مزایای بیمه عمر در صورت فوت، مبلغ بیمه شده معاف از مالیات به بازمانده (وارث) پرداخت می شود.

بدین صورت شما با پرداخت هزینه کمتری سرمایه گذاری و بیمه ای اختیار کرده اید، که یا در طول زندگی از آن برخوردارید و یا در صورت فوت بازمانده از مزایایی بیمه عمر بهره مند خواهد شد.

رنج سنی افراد متقاضی این نوع بیمه بین 18 تا 80 سال می باشد و در صورت واجد شرایط بودن مزایای حداقل بیمه ماهانه 1000 دلار و سقف حداکثر آن 5000 دلار می باشد. همچنین امکان افزایش آن تحت شرایطی می باشد این بیمه گارانتی بوده و پوشش آن به صورت ماهانه و معاف از مالیات پرداخت می شود.

دوره بیمه نامه می تواند بنا به درخواست متقاضی بیمه پوشش 2 سال، 5 سال و یا تمام عمر باشد. این بیمه به صورت فردی می باشد. منتهی در صورت اختیار کردن زوجین همزمان به هر یک 10 درصد تخفیف داده می شود. زمان استفاده در این بیمه نظیر بیمه های ناتوانی جسمی و از کارافتادگی شامل زمان انتظار 90 – 30 روزه و 180 روزه می باشد.

بی تردید افرادی که بیمه ناتوانی جسمی و از کار افتادگی (Disability) از مدل بیماری (Sickness) را بخواهند، باید بیشتر واجد شرایط بیمه سلامتی باشند، به این معنی که با توجه به مقدار درخواست متقاضی بیمه، شرکت بیمه در خواست آزمایش و یا آزمایشاتی مانند خون و ادرار را می نماید. همچنین افراد دارای شغل و دارای T 4 می توانند بیمه از کار افتادگی (Disability) اختیار کنند، ولی در بیمه مراقبت ویژه با شرا یط آسانتری از جمله بدون در نظر گرفتن T4 و شغل متقاضی قابل اختیار است.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ