مزایای 2 بیمه همزمان برای شما دارای وام مسکن

آیا اخیرا جابه جایی داشته اید؟ اگر داشته اید باید بدانید که جابه جایی تا حدودی هزینه بر است. اما دقیقا چقدر؟ چقدر جابه جایی تان با مقدار متوسط قابل مقایسه است؟ هر ساله در حدود 900000 کانادایی جابه جا می شوند.

28% از کانادایی هر 5 سال احساس نیاز به جابه جایی می کنند. دلایل جابه جایی افراد ؟
• 82% کاهش درآمد
• 46% افزایش درآمد
• 42% داشتن خانه خیلی کوچک
• 22% شغل جدید
• 20 % داشتن خانه خیلی بزرگ
• 18% بازنشستگی
• به نظر می رسد که سهم و بخش بزرگی از بدهی اکثر مردم را کردیت کارت ، وام ، وام مسکن و یا وام های بیزنسی تشکیل می دهد.
• بد نیست بدانیم که طبق آمار، یک دوم از دارندگان وامهای مسکن (Mortgage) به سبب ناتوانی جسمی و از کارافتادگی در بازپرداخت وام دچار مشکل خواهند شد.
• طبق آمار 90 درصد از ناتوانی های جسمی (Disability) از بیماریهای سخت (Critical Illness) ـ به وجود می آید نه از تصادف (Accident).

شناخت تفاوتهای موجود بین بیمه ناتوانی جسمی (DI) و مراقبت ویژه(LTC) ضرورت دارد و باید اضافه کرد که شرایط اخذ و دریافت (مطالبه پول) درهر یک از دو بیمه نامه متفاوت است. قابل ذکر است که ناتوانی جسمی و از کار افتادگی می تواند در صورت سانحه، تصادف و یا بیماری بوجود بیاید و در این حالت شرایط دریافت بیمه متفاوت است.

شما به راحتی می توانید از مزایای 2 پوشش بیمه عمر و ناتوانی و از کار افتادگی در بیمه فوق برخوردار شوید. یعنی در صورت ناتوانی جسمی که نیاز به مراقبت ویژه دارید، ناتوانی و قادر نبودن انجام کارهای معمول روزانه در صورت عدم انجام 2 فعالیت معمول روزانه از 6 فعالیت نظیر به تنهایی حمام رفتن، غذا خوردن، راه رفتن، لباس پوشیدن، دستشویی رفتن، کنترل بر هوش و حواس و ادرار و ادراک و یا نیاز به کنترل و …

نه تنها در زمان کهولت سنی بلکه در هر مقطعی از زمان امکان هر یک از اتفاقات می تواند باشد و در صورت فوت، مبلغ بیمه شده معاف از مالیات به بازمانده (وارث) پرداخت می شود و از مزایای بیمه عمر برخوردار خواهد شد و بدین صورت شما با پرداخت هزینه کمتری سرمایه گذاری و بیمه ای اختیار کرده اید که یا در طول زندگی از آن برخوردارید و یا در صورت فوت بازمانده از مزایایی بیمه عمر بهره مند خواهد شد.

اقتباس    www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ