فکر می‌کنید همه چیز در بیمارستان رایگان است؟

شاید شما از آن دسته افرادی هستید که تاکنون در بیمارستان بستری نشده‌اید و گمان می‌کنید از آنجا که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی (اهیپ) هستید، در صورت بستری شدن در بیمارستان همه چیز رایگان خواهد بود و یا از تفاوت‌های بین اتاق‌های خصوصی و غیر خصوصی اطلاع نداشته و فکر می‌کنید همه در بیمارستان‌های کانادا به یک اندازه سرویس دریافت خواهند کرد!

همه ما کم و بیش با هزینه‌های پارکینگ در بیمارستان، کرایه تاکسی و از همه بدتر ناتوانی کار کردن دردوره بستری روبرو شده‌ایم. در دوران نقاهت هیچ یک از اشخاص تحت درمان در بیمارستان، هزینه‌های عادی شان قطع نخواهد شد.

فرد بیمار همچنان مشکلات پرداخت اجاره و یا قسط منزل را در پشت همه هزینه‌هایش یدک می‌کشد و زمانی که هزینه‌های بیمارستانی نیز به آن اضافه شود، آرامش روحی و فکری او را بر هم خواهد زد.

بیمه Cash Hospital، بیمه‌ای که نامش به روشنی، گویای تعهد اوست:

به معنی درخواست برای پوشش Cash Hospital بدون هیچ سوالی در مورد موارد پزشکی صادر خواهد شد و این پوشش علاوه بر پوشش‌های دیگر شما از جمله هر گونه پوشش دولتی، سلامتی، مسافرتی یا ناتوانی جسمی به شما پرداخت خواهد شد.

از جمله موارد قابل توجه در مورد این نوع بیمه:

حق بیمه پایین و امکان تمدید پوشش تا ۹۰ سالگی، پرداخت پول به شخص بیمار به طور مستقیم و بدون محدودیت در تعداد روزهای بستری، پرداخت هزینه‌های متفرقه بستری تا سقف روزانه ۱۰۰ دلار به فرد بیمار به مدت یکسال، پرداخت هزینه‌های دوره نقاهت به مدت ۳۰ روز بنا به دلیل ناتوانی جسمی، هزینه‌های تکمیلی بیمارستان از جمله دو برابر کردن پرداخت به بیمار تا مدت ۳۰ روز(اگر فرد در خارج ازکانادا به علت سرطان و یا سکته بستری گردد)، پرداخت هزینه‌های ICU.

کسانی که این بیمه را دریافت می‌کنند از سن ۱۸ تا ۸۰ سالگی می‌توانند همسر و فرزندان خود را از سن ۱۸ روزگی تا ۲۱ سال (اگر مشغول تحصیل هستند تا ۲۵ سال) تحت پوشش قرار دهد.

همه بیمه‌های موجود با هدفی ثابت، طرح امنیت مالی و فکری فرد را در سنین گوناگون دنبال می‌کنند. آنچه مهم به نظر می‌رسد، نحوه روبه‌رو شدن ما با بیماری‌ها، حوادث و مشکلات پیش‌بینی نشده در مقاطع مختلف زندگی است.

بیمه می تواند تاس برنده زندگی ما باشد. اگر چنین تاسی را در صندوق اطمینان بخش زندگی‌مان نداریم، هر لحظه با ریسکی جبران ناپذیر زندگی می‌کنیم.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ