سفر به همراه حیوانات خانگی و راهنما

حیوانات خانگی عضوی از خانواده محسوب می شود و یکی از نگرانی های افراد دارای حیوان خانگی در زمان مسافرت است.

لذا قبل از سفرتان موارد مورد نیاز کشور مقصد برای حیوانات راهنما را بوسیله تماس گرفتن با نزدیکترین foreign government office in Canada سوال کنید.

شما ممکن است نیاز به یک Canadian International Health Certificate و یک سند از واکسیناسیون حیوان تان و همچنین گواهی نامه آموزش دیدن آن را به همراه داشته باشید. از قبل با دفتر هواپیمایی مربوطه برای فهمیدن سیاست شرکت ارائه دهنده خدمات و نکات مورد نیاز برای به همراه داشتن حیوانات راهنما، تماس بگیرید.

بخش امنیتی فرودگاه
در زمان عبور از بخش امنیتی فرودگاه شما باید به همراه حیوان راهنمایتان باید از قسمت بازرسی فلزیاب عبور کنید. نیازی نیست که افسار حیوان را خارج کنید اما باید هر گونه ساک دستی را خارج کرده و آنها را تحت اختیار مامور بازرسی قرار دهید. به خاطر داشته باشید که برای حیوان خود آب به همراه داشته باشید اما نکات مهم برای مایعات و هر گونه اسپری و ژل را رعایت کنید.

در داخل هواپیما مطمئن شوید که سیاستهای شرکت ارائه کننده خدمات هوایی برای سفر با حیوانات راهنما را پیش از سفرتان بررسی کرده اید. با یک حساب سر انگشتی، حیوان می تواند به همراه شما وارد کابین هواپیما شود مشروط به اینکه توسط یک موسسه تربیت حیوان راهنما برای کمک به فرد ناتوان آموزش دیده باشد و با افسار و کاملا تحت کنترل شما باشد و اما اجباری به زدن پوزه بند نیست.

اگر حیوان راهنمای شما خیلی بزرگ بوده یا فضای کافی زیر صندلیتان برای نگه داری آن نباشد، حیوان می تواند در کنار پایتان بماند.

با توجه به فصل مسافرت، پیشنهاد و توصیه می شود به اختیار کردن بیمه های تکمیلی و همچنین در مسافرت اختیار کردن بیمه های مسافرتی، در انواع اقسام آن. از بیمه های کوتاه مدت توریستی تا طولانی مدت آن. از بیمه های ویزیتور تا تراول و همچنین بیمه های دانشجویی و دانش آموزی.

چرا که ضمن آرامش شما از پوشش هایی نظیر پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور مبدا جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در صورت بیماری و یا هر گونه حادثه پرداخت هزینه های فوریتی دندانپزشکی سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه و خدمات مربوط به تاخیر ورود چمدان و یا تاخیر در پرواز هواپیما بازگرداندن جسد متوفی به کشور مبدا بازگرداندن کودکانی که بدون سرپرست مانده اند.

آمبولانس و یا هلی کوپتر در صورت وقوع حادثه، دارو تا سقف تعیین شده در بیمه نامه، فیزیوتراپی، پرستار خصوصی، آزمایشات پزشکی مورد نیاز از جمله سی تی اسکن برخوردار خواهید شد.

قابل ذکر است بیمه های ویزیتور در کانادا تا سقف 300 هزار دلار و صادره از آمریکا با توجه به سن افراد تا سقف 5 میلیون دلار و بیمه های تراول صادره از کانادا تا سقف 10 میلیون دلار و همچنین بیمه های دانشجویی تا سقف 2 میلیون دلار است. در بعضی از بیمه ها پوشش بیمه برای حیوانات خانگی و همراه وجود دارد و طبق مفاد بیمه نامه قابل اجرا است.

ترجمه و منابع: travel.gc.ca  / http://www.cover4u.ca / www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ