عفونت های منتقل شونده از طریق روابط جنسی

اگر روابط جنسی محافظت نشده داشته اید، در معرض عفونت های منتقل شونده  مختلف هستید. بسیاری از عفونت های منتقل شونده از طریق روابط جنسی دارای یک دوره بدون هیچ نشانه ایی در زمانی است که به دیگران منتقل شده است بنابراین یک فرد دارای عفونت حتا ممکن است خودش نداند که در حال انتقال بیماری است.

احتمال انتقال عفونت از طریق جنسی در بین مسافرانی که روابط جنسی محافظت نشده ( از مقعد و واژینال ) معمولی یا روابط جنسی ناشناخته با افراد تن فروش جنسی  دارند، بیشتر است.

اگر در ارتباط جنسی هستید این هشدارها را برای داشتن روابط جنسی سالم و کاهش انتشار عفونت در نظر بگیرید یک بسته با کیفیت بالای پلاستیکی یا پلیمری کاندوم پیش از سفر بسته بندی کنید. از آنها به طور مستمر و  صحیح برای هر فعالیت جنسی استفاده کنید.

·   آگاه باشید که سایر روشهای کنترل در برابر HIV و سایر عفونت های منتقل شونده جنسی، محافظت نمی کند.
·   درباره واکسیناسیون هپاتیت A ، B  و HPV با پزشکتان صحبت کنید. هیچ واکسن دیگری برای مقابله با عفونت های منتقل شونده از طریق روابط جنسی شامل HIV وجود ندارد.

پسندیده است علی رغم برخورداری از پوشش بیمه بهداشت استانی در استان انتاریو به فکر اخذ بیمه تکمیلی باشیم. گرچه بعضی از افراد از پوشش بیمه های گروهی برخوردارند ولی همچنان می بایست در نظر داشته باشیم به دلایل عدیده این بیمه موقت است و بایستی در مواردی نظیر عمر، بیماریهای سخت و مراقبت ویژه به فکر بیمه های مستقل باشیم.

نقش بیمه در این میان، مانند همیشه کنترل ثبات وضعیت مالی فرد بیمار است. در واقع بیمه ای برای تن فروشان در رابطه با ایدز وجود ندارد اما اشخاصی که به دلایل شغلی با این عفونت در رابطه هستند می توانند در این زمینه، بیمه ای داشته باشند.

برای مثال کسانی که در آزمایشگاه کار می کنند و یا دندانپزشکان، پرستاران، آرایشگران و قصابان با داشتن چنین بیمه ای، نگرانی های مالی بیماری حاصل از شغلشان را از بین می برند. اگر واقع بین باشیم بیمه در تمام مراحل زندگی می تواند آرامش بخش بوده و به این طریق بار بزرگ مالی را در اتفاقات پیش بینی نشده از جمله تصادفات، بیماریها و ناتوانی جسمی برطرف نماید.

اگر تا به حال به آن فکر نکرده ایم امروز که سلامت هستیم زمان آن است. برای فردایی که در آن احتمال بیماری و یا ناتوانی جسمی است بررسی کنیم. بیمه تکمیلی سلامتی در مدلهای مختلف، مراقبت ویژه در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه هر فرد عادی از 1000 دلار تا 8500 دلار معاف از مالیات، پوشش از کارافتادگی، ناتوانی جسمی و یا بیماریهای سخت از 25000 دلار تا سقف دو میلیون دلار معاف از مالیات، از مهمترین پشتوانه هایی است که می تواند نیاز ما را از جهت رفع نیاز مالی و داشتن پرستار و پرداخت هزینه های معمول تا رسیدن به سلامتی و حفظ سبک زندگی و پوشش خانواده برطرف نماید.

برای کسب اطلاعات و توصیه های بیشتر با Sexually transmitted infections مشاوره کنید.
ترجمه و منابع: www.travel.gc.ca  و www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ