سلامت زنان

زنان دارای مسائل سلامت منحصر بفردی هستند و برخی از این مشکلات سلامت که هم بر مردان و هم بر زنان تاثیر می گذارد تاثیرش بر زنان متفاوت است.

مسائل منحصر بفرد شامل بارداری، یایسگی و شرایط اعضای زنانه است. زنان با رعایت مراقبت های بارداری زود هنگام و منظم می توانند از دوران بارداری سلامتی برخوردار شوند. به آنها همچنین توصیه می شود که آزمایش تراکم استخوان، سرطان سینه و رحم را انجام دهند.

همچنین زنان و مردان ممکن است دارای مشکلات یکسان سلامت باشند اما این مشکلات می تواند تاثیرش بر زنان متفاوت باشد برای مثال :

·   احتمال مرگ زنان با سکته قلبی بیشتر از مردان است.

·   احتمال بروز نشانه های افسردگی و تشویش در زنان بیشتر از مردان است.

·   تاثیرات بیماریهای انتقال جنسی می تواند در زنان جدی تر از مردان باشد.

·   ورم مفاصل استخوانی بر زنان بیشتر از مردان تاثیر می گذارد.

·   احتمال داشتن مشکلات ادارای در زنان بیشتر از مردان است.

·   اگر بخواهیم از اعداد و محاسبه میزان بیمه عمر خارج شویم به قسمتی بسیار عمیقتر می رسیم آنجا که در ماندن و نماندمان حس عشق به بازماندگان، دلیل اصلی گرفتن این بیمه به شمار می آید، بد نیست همه ما یکبار از خود بپرسیم پس از ما عزیزانمان چگونه زندگی خواهند کرد؟ شما به چه پاسخی رسیده اید؟

.  اگر جوان هستیم بهتر است بدانیم که درست در سنی هستیم که به دلیل جوانی و سلامتی می توانیم با قیمتی بسیار پایین یک عمر، خود را بیمه کنیم. اگر فرزند جوانی داریم یادآوری اخذ بیمه عمر به او، کمک بزرگی به آینده وی خواهد کرد. ما علاوه بر تربیت و فراهم کردن وضعیت مناسب مالی فرزندانمان، بهتر است آینده نگری را به وی بیاموزیم.

·    آیا می دانیم که چرا باید به جای بیمه وام مسکن، بیمه عمر داشته باشیم؟ آیا می دانیم خانواده ما و به عبارت صحیح تر هر کسی که آینده او برای ما مهم است می تواند با بیمه عمر ما، زندگی آسوده تری داشته باشد؟ آیا می دانیم با داشتن بیمه های مختلف، خصوصن بیمه عمر، احساس قدرت و اعتماد به نفس بیشتری داریم؟

آیا جز این است که عشق، باور و احساسی عمیق و لطیف است که با حس صلح دوستی و انسانیت در تطابق است؟ ما با داشتن بیمه عمر، آینده روشنی را برای عزیزانمان ترسیم می کنیم و کسب آرامش روحی و امنیت مالی برای آنها نشانه ای است از ابراز عشق، آینده نگری و دوراندیشی ما به آنچه معتقدیم دوستش داریم.

   اگر به گذشته برگردیم تمام سالهای موفقیت آمیز من و شما به زمانی بر می گردد که خودمان آینده مان را از قبل نوشته ایم. امروز که سلامت هستیم با قلم منطق و عشق، فردای زندگی را برای عزیزانمان سرشار از امنیت کنیم.

·   رای فردایی که در آن احتمال بیماری و یا ناتوانی جسمی است اندیشه کنیم. بیمه تکمیلی سلامتی در مدلهای مختلف، مراقبت ویژه در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه هر فرد عادی از 1000 دلار تا 8500 دلار معاف از مالیات، پوشش از کارافتادگی، ناتوانی جسمی و یا بیماریهای سخت از 25000 دلار تا سقف 2000000 دلار معاف از مالیات، از مهمترین پشتوانه هایی است که می تواند نیاز ما را از جهت رفع نیاز مالی و داشتن پرستار و پرداخت هزینه های معمول تا رسیدن به سلامتی و حفظ سبک زندگی خانواده برطرف نماید.

ترجمه و منابع: http://health

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ