در معرض مستقیم

در معرض دخانیات بودن، یعنی استنشاق دود سیگار، سیگارت یا پیپ. این دود می‌تواند به خاطر استعمال خودتان یا شخصی دیگر باشد. این دود شامل بیش از ۷۰۰۰ مواد شیمیایی سمی بوده که حدود ۷۰ نوع آن می‌تواند منجر به سرطان شود.

تاثیرات در معرض مستقیم دخانیات بودن شامل:
• عفونت گوش در کودکان
• حملات تنگی تنفس شدید و متناوب در کودکان
• بیماری قلبی و سرطان ریه

در بزرگسالانی که هرگز دخانیات استعمال نکرده‌اند، در معرض مستقیم دخانیات بودن، حتی مقدار کم آن هم می‌تواند مضر باشد. تنها راه محافظت کامل، اجازه ندادن برای استعمال دخانیات در فضای داخلی است.

همانطور که اشاره شد، دخانیات برای سلامتی مضر است و به همه اعضای بدن آسیب می‌رساند. سیگار کشیدن منجر به ۸۷ درصد از مرگ‌های ناشی از سرطان ریه می‌شود و همچنین مسئول بسیاری دیگر از مشکلات سلامتی است.

این مشکلات شامل بیماری ریه، بیماری رگ‌های خونی و قلبی، ضربه مغزی و آب مروارید می‌باشد. در زنانی  که دخانیات استعمال می‌کنند احتمال بیشتری برای مشکلات بارداری یا زایمان نوزاد مرده ناشی از سندرم مرگ ناگهانی نوزاد وجود دارد. استعمال دخانیات، به افراد دیگر نیز آسیب می‌رساند، آنها در معرض دود دخانیات شما بوده و ممکن است درگیر همان مشکلاتی شوند که شما دارید.

سیگار الکترونیکی اغلب شبیه به سیگار معمولی می‌باشد اما متفاوت عمل می‌کند. این سیگارها با باتری کار می‌کنند. هنوز چیزهای زیادی در مورد احتمال خطر استعمال این نوع سیگار شناخته نشده است. ترک استعمال دخانیات می‌تواند احتمال بروز مشکلات
سلامت را کاهش دهد و ترک زودتر، سود بیشتری به همراه دارد. یکی از عوامل افزایش نرخ بیمه به ویژه بیمه عمر، مصرف دخانیات است، گر چه پیشنهاد می‌شود افراد سیگاری هم بیمه اختیار کنند.

آیا می‌دانیم خانواده ما و به عبارت صحیح تر هر کسی که آینده او برای ما مهم است می‌تواند با بیمه عمر ما، زندگی آسوده‌تری داشته باشد؟
آیا می‌دانیم با داشتن بیمه‌های مختلف، خصوصاً بیمه عمر، احساس قدرت و اعتماد به نفس بیشتری داریم؟ آیا جز این است که عشق، باور و احساسی عمیق و لطیف است که با حس صلح‌ دوستی و انسانیت در تطابق است؟ ما با داشتن بیمه عمر، آینده روشنی را برای عزیزانمان ترسیم می‌کنیم و کسب آرامش روحی و امنیت مالی برای آن‌ها نشانه‌ای است از ابراز عشق، آینده‌نگری و دوراندیشی ما به آنچه معتقدیم دوستش داریم.

اگر به گذشته برگردیم تمام سال‌های موفقیت آمیز من و شما به زمانی بر می‌گردد که خودمان آینده مان را از قبل نوشته ایم. امروز که سلامت هستیم با قلم منطق و عشق، فردای زندگی را برای عزیزانمان سرشار از امنیت ترسیم کنیم.

اگر جوان هستیم بهتر است بدانیم که درست در سنی هستیم که به دلیل جوانی و سلامتی می‌توانیم با قیمتی بسیار پایین یک عمر، خود را بیمه کنیم. اگر فرزند جوانی داریم یادآوری اخذ بیمه عمر به او، کمک بزرگی به آینده وی خواهد بود. ما علاوه بر تربیت و فراهم کردن وضعیت مناسب مالی فرزندانمان، بهتر است آینده نگری را به وی بیاموزیم.

پیشنهاد می‌کنیم درباره این موضوع، با ما در زمینه‌‌ بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کار افتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب مشورت کنید.

مطالب این مقالات صرفاً در جهت اطلاع رسانی می‌باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی‌شود.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان می‌باشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ