شرکت بیمه در سال گذشته

زمانی که مقاله ما را مطالعه می‌فرمایید تقریبا در آستانه روز سیزدهم فروردین که روز طبیعت است قرار داریم. روزهای نوروزی به سرعت سپری شد و بار دیگر همه در مسیر کار و تکاپوی ترقی شغلی قرار گرفته‌اند. ما نیز همگام با هموطنان دیگر ساکن تورنتو سعی در اطلاع رسانی در زمینه بیمه با شیوه‌های جدیدتر داریم. آنچه پشت سر گذاشته‌ایم سراسر تجربه‌هایی بوده که به ما کمک می‌کند مسیر‌هایی راحت تر، ساده‌تر و دوستانه‌تر را برای برقراری ارتباطی نزدیک‌ با جامعه ایرانی انتخاب کنیم.

در طول ۱۰ ماه گذشته با ماهنامه بیمه سعی در انتقال آنچه در شرکت بیمه گذشته داشته باشیم. این کاری است که در کنار فرستادن کارت‌های تبریک به مناسبت‌های مختلف صورت می‌گیرد. در بخش تبلیغاتی شرکت، مانند سال‌های گذشته هر هفته خواننده مقاله ما بوده‌اید که این علاوه بر افتخار همراهی شما، به ما کمک کرده تا نقاط مورد توجه خوانندگان را یافته و بتوانیم در همان مسیر قدم برداریم.

در سالی که گذشت سمینار سوپرویزای ما از این جهت که تمام سوالات مربوط به گرفتن ویزا را از ابتدا، با همراهی کارشناس مهاجرت پاسخگو بود کاری ارزنده به شمار می‌رفت. از سوی دیگر در اکثر برنامه‌های برپا شده در شهر تورنتو، شرکت بیمه به عنوان حمایت کننده حضور داشته و سعی در رشد کارهای فرهنگی این شهر دارد.

در سال جدید امیدواریم بتوانیم مانند همیشه ارتباطمان را با فضای بیرون از شرکت حفظ کنیم. مقالات ما همواره در مسیری بوده که علاوه‌بر اطلاع رسانی در زمینه بیمه، بتواند با خواننده رابطه‌ای صمیمانه برقرار کرده و با تنوع گفتاری و ارائه آمار جدید، مزالب خواندنی و باارزشی را به شما عزیزان عرضه کند.

بار دیگر شما را به مرور آنچه می‌تواند در روز بیماری و حادثه به کمک ما بیاید دعوت می کنیم. یکبار دیگر وضعیت خود را بررسی کنید.

  • آیا شما بیمه آتش‌سوزی برای منزلتان دارید؟ از هر ۲۷۰۰ نفر، ۱ نفر دچار حریق منزل می‌شود.
  • آیاشما برای ماشینتان بیمه دارید؟ از ۱ به ۱۶۰۰ نفر تصادف می کنند که خسارت از ۳۰۰۰ دلار به بالا دارد.
  • آیا شما بیمه عمر دارید؟ از ۱ به ۱۴۳نفر، قبل از ۶۵ سالگی می میرند.
  • آیا شما بیمه ناتوانی جسمی دارید؟ از ۱ به ۴۷ نفر قبل از ۶۵ سالگی دچار ناتوانی جسمی می شوند.
  • آیا شما یک زن هستید؟ از ۱ به ۹ نفر، احتمال سرطان سینه برای یک زن وجود دارد.
  • آیا شما بیمه بیماری های سخت دارید؟ از ۱ به ۳ نفر دچار بیماری های صعب العلاج می شوند. از هر ۱ به ۱۰ نفر، به نارسایی کلیه مبتلاست. هر سال ۷ میلیون نفر، به آمار دیابتی ها در جهان افزوده می شود.
  • آیا شما یک مرد هستید؟ سرطان پروستات دومین سرطان شایع مردان در جهان پس از سرطان ریه است؟

آیا… زندگی چون نسیمی خوش می گذرد و به آنی از کف می رود. دنیای هر یک از ما سر فصل خاص خودش را دارد. هر کس عقیده ای برای شروع و پایان زندگیش داشته است. اما آنچه مسلم و انکار ناپذیر است اینکه بطور معمول هیچ یک انتخاب کننده برای چگونگی رفتن و زمان آن نیستیم. ما انسانها موجودات عجیبی هستیم. می دانیم و فراموش می کنیم. می دانیم و اهمیت نمی دهیم و در آخر می دانیم و به فردا می سپاریم.

امسال شرکت ما مانند سالهای گذشته در بازار نوروزی حضوری فعال داشت. در واقع شرکت در بازارها فرصت خوبی است برای گفتگو با عزیزانی که در طول سال به دلیل گرفتاری شغلی و پراکندگی مکان زندگی امکان دیدار با آنها کمتر می باشد. در پایان حضور ۳ روزه ما در بازار ۳ قرعه کشی انجام شد و این شرکت ۳ برنده برای جوایز خود اعلام نمود که لازم می دانیم نام برندگان را در اینجا ذکر نماییم :

  • خانم مریم کوپر، برنده سکه طلا
  • آقای رضا فرشیدی، برنده دوربین عکاسی Nikon
  • آقای مرتضی مدرس برنده یک بلیط یکروزه به نیاگارا

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ