سکته روی متفاوتی از سکه زندگیست

در حالی که برای فردا نقشه‌ها دارید، برای مشکلات مالیتان برنامه‌ریزی می‌کنید و به آینده فرزندانتان می‌اندیشید، مقاله ما را مطالعه فرمایید.

آمار مبتلايان به “سکته مغزی” در دنيا نشان دهنده اين است که در هر ۶ ثانيه يک نفر بر اثر سکته مغزی جان خود را از دست می‌دهد. در نقاط مختلف دنيا سن شايع اين بيماري بعد از سن ۶۰ سالگی مي‌باشد. عواملی چون افراط در استعمال دخانیات، عدم فعالیت بدنی، فشار عصبی و غیره می‌تواند جزء اصلی‌ترین عوامل سکته محسوب گردد. همانطور که می‌دانید سلامتی به عنوان نیاز اساسی و عمومی مردم، در معرض تحولات گسترده‌ای قرار دارد.

در واقع علم و فناوری امروز، سیمای بیماری‌ها را دگرگون می‌کند ولی آنچه در این میان حائز اهمیت است، توجه به رشد آمار بیماری‌هاست و نیاز انسان به منبع خاص و قوی که بتواند در زمان رویارویی با بیماری به کمک انسان بشتابد.

بر اساس آمارها، “سکته قلبی” در میان زنان مرگ آورتر از مردان است؛ برای مثال هر سال بیش از ۴۰۰ هزار نفر از شهروندان آمریکایی به خاطر گرفتگی کامل یک شریان اصلی دچار سکته‌های قلبی شدید می‌شوند.

پزشکان معتقدند استرس یکی از عوامل تشدید کننده حملات و سکته‌های قلبی در بین مبتلایان به بیماری‌های قلب و عروق است. از طرفی دیگر شیوع ابتلا به بیماری‌های قلبی در زنان بعد از یائسگی بیشتر از مردان است. چرا که به دلیل قطع هورمون‌های زنانه و تأثیرات و نقش حفاظت کننده این هورمون‌ها، شیوع بیماری‌های قلب و عروق در زنان افزایش می‌یابد.

همه ما در زندگی تعهداتی نسبت به خودمان و افرادی که به آنها وابسته‌‌ایم داریم، بنابراین می‌بایست مانند بسیاری از پس‌اندازهای زندگی‌مان، برای برخورد با بیماری همچون سکته نیز پس‌انداز در نظر بگیریم. “بیمه همان صندوق پس انداز شماست” البته با تفاوت‌هایی بزرگ. شما پولی را به بیمه پرداخت می‌کنید در مقایسه با پولی که در زمان Claim دریافت می‌کنید بسیار بالاتر است.

بیمه متناسب با توان مالی شما برنامه‌های متفاوتی را ارائه می‌دهد و برای هر مشکلی به اشکال گوناگون می‌تواند شما را یاری دهد.

آیا فکر نمی‌کنید بهتر است در روزهای سلامتی به آن فکر کنید؟ آیا بهتر نیست وقتی را برای مشاوره بیمه کنار بگذارید؟ شما پس‌انداز می‌کنید و خانه می‌خرید. شما برای آینده فرزندانتان هزاران نقشه در سر دارید. هنگامی که ماشینتان خراب می‌شود به فکر جایگزین آن هستید. به لباس‌های زیبا توجه دارید و هر از گاهی بسته به توانتان لباس جدید تهیه می‌کنید. خودتان در این چرخه طبیعی کجا قرار دارید؟ سلامتی شما و حفظ اندوخته‌هایتان در آینده در کدام قسمت اندیشه‌تان حضور دارد؟

لطفاً جستجو کنید، به اطراف نگاهی دقیق‌تر بیاندازید. یقین داریم که دیگر به بیمه بهتر فکر خواهید کرد، چرا که بیمه می‌تواند همه آنچه نیاز دارید را برآورده سازد.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ