هزینه‌های بیمارستان را شوخی نگیرید!

اگر تجربه بستری شدن در بیمارستان را داشته باشید بهتر می‌توانید تفاوت اتاق خصوصی و غیرخصوصی در بیمارستان‌های کانادا را لمس کنید.

هزینه‌های بیمارستان معمولا در هزینه‌های درمان خلاصه نمی‌شود. همه ما کم و بیش با هزینه‌های پارکینگ در بیمارستان، کرایه تاکسی و از همه بدتر ناتوانی کار کردن در دوره بستری روبرو هستیم.

در دوران نقاهت هیچ یک از هزینه‌های معمول اشخاص قطع نخواهد شد. فرد بیمار همچنان با پرداخت اجاره و یا قسط منزل دست و پنجه نرم می‌کند و این موضوع ممکن است آرامش روحی و فکری او را برهم زند.

از آنجا که بسیاری از ما تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی (اهیپ) هستیم گمان می‌کنیم در صورت بستری شدن در بیمارستان همه چیز رایگان خواهد بود، در حالی که بسیاری از هزینه‌ها را فراموش می‌کنیم. در مقاله امروزمان شما را با نوع دیگری از بیمه آشنا می‌کنیم. این بیمه حفاظت فرد بیمار در روزهای بستری شدن در بیمارستان را در ابعاد خوبی به عهده خواهد گرفت. بیمه‌ای که نامش به روشنی، گویای تعهد اوست. بیمه Cash Hospital”

درخواست برای پوشش Cash Hospital‌:

این بیمه‌نامه بدون هیچ سوالی در مورد موارد پزشکی صادر خواهد شد و این پوشش علاوه‌بر پوشش‌های دیگر، فارغ از جمله هر گونه پوشش دولتی، سلامتی، مسافرتی یا ناتوانی جسمی به شما پرداخت خواهد شد. از جمله موارد قابل توجه در ارتباط با این نوع بیمه:

  • با پرداخت حق بیمه پایین می‌توانید تا ۹۰ سالگی پوشش بیمه خود را ادامه دهید.
  • از روز اول بستری، فرد بیمار می‌تواند بدون هیچ گونه محدودیتی در مورد تعداد روزهای بستری شدن، مطالبه خود را از شرکت بیمه دریافت کند.
  • پرداخت هزینه‌های متفرقه بستری شدن تا سقف روزانه ۱۰۰ دلار تا مدت یکسال خواهد بود.
  • هزینه‌های تکمیلی بیمارستان نیز از جمله دو برابر کردن پرداخت به بیمار تا مدت ۳۰ روز اگر فرد در خارج از کانادا به علت سرطان و یا سکته بستری گردد و همچنین هزینه‌های ICU پرداخت خواهد گردید.

پرداخت هزینه‌های دوره نقاهت تا مدت ۳۰ روز بنا به دلیل ناتوانی جسمی فرد بیمار، جایگزین مناسبی برای بیمه‌های مسافرتی برای کسانی که از نظر درمانی بدون بیمه می‌باشند. کسانی که این بیمه را درخواست می‌کنند از سن ۱۸ تا ۸۰ سالگی می‌توانند همسر و فرزندان خود را از سن ۱۸ روزگی تا ۲۱ سال ( و اگر مشغول تحصیل هستند تا ۲۵ سال) را تحت پوشش قرار دهد. نیازی به شاغل بودن برای واجد شرایط بودن این پوشش نیست و حق انتخاب دریافت ۱۰۰ درصد پوشش بیمه به صورت نقدی در این نوع بیمه وجود دارد.

همه بیمه‌های موجود با هدفی ثابت، طرح امنیت مالی و فکری فرد را در سنین گوناگون دنبال می‌کنند. انتخاب نوع بیمه‌نامه به نیازها و اهداف ما بستگی دارد. آنچه مهم به نظر می‌رسد این است که همه ما در مقاطع مختلف زندگی با حوادث، بیماری‌ها و مشکلات پیش‌بینی نشده‌ای روبرو هستیم. “‌بیمه‌” می‌تواند در چنین زمان هایی تاس برنده زندگی ما محسوب شود. اگر چنین تاسی را در صندوق اطمینان بخش زندگی مان نداریم، هر لحظه با ریسکی زندگی می‌کنیم که گاه می‌تواند جبران ناپذیر باشد.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ