بیماریهای آب، مواد غذایی و …

اگر در حال سفر برای ملاقات دوستان و خویشاوندان هستید، احتمال خوردن غذاهای محلی یا آب های آلوده که شما را در احتمال خطر بیشتر برای بیماریهای غذا و آب می گذارند، زیاد است.

شما دارای وضعیت مصونیت یکسان در برابر باکتریهای محلی با افرادی که قصد ملاقاتشان را دارید، نیستید و تنها برخی بیماریهای آب و مواد غذایی ( هپاتیت A و حصبه ) را می توان با واکسن زدن پیش گیری کرد.

برای کاهش احتمال ابتلا به بیماریهای آب و مواد غذایی از آبی که می نوشید و غذایی که می خورید مطمئن شوید و دستانتان را مرتب بشوئید.

پیش از سفر، با پزشک معالجتان درباره گزینه های پیش گیری و درمان اسهال صحبت کنید. از دیگر نکات مهم، خودتان را از نیش حشرات محافظت کنید و هشدارهای درباره آب در برخی کشورهای خاص که دارای احتمال انتقال بیماریها از طریق حشرات یا انگل ها وجود دارد را در نظر بگیرید.

هشدار درباره بیماریهایی که از یک فرد به فرد دیگر منتقل می شود مثل مرض سل و هپاتیت، عفونت های بیماریهای جنسی انتقالی ( شامل HIV)و …  را در نظر بگیرید.

تصادف از جمله متداول ترین احتمال خطرات در طی سفر می باشد. هشدارهای مناسب در هنگام سفرهای محلی شامل بستن کمربند ایمنی، آوردن و اطمینان از دسترس بودن صندلی مخصوص کودک و اجتناب از سفر در جاده ها در هنگام شب را در نظر بگیرید.

جعبه کمک های اولیه را در سفر همراه داشته باشید و بیمه سفر تهیه کنید.

در http://travel.gc.ca/travelling/registration / Registration of Canadians Abroad service ثبت نام کنید و بنابراین مشاوران رسمی می توانند در مواقع  اورژانسی با شما تماس بگیرند. این خدمات رایگان، آسان و سریعی است که در وسایل نقلیه متحرک نیز در دسترس می باشد.

به سلامتی تان توجه داشته باشید. اگر پس از بازگشت به خانه بیمار هستید به پزشکتان مراجعه کرده و بگوئید که به کجا سفر کرده بودید.

بیاییم موجب خوشحالی و سرور و خنده از صمیم قلب برای خود و عزیزانمان را فراهم آوریم. نقش بیمه در این میان مانند همیشه کنترل ثبات وضعیت مالی فرد بیمار است.

بیمه های تکمیلی، ابتدایی ترین پوششهای مورد نیاز در خصوص دارو، درمان، دندان، چشم و آنچه بیمه بهداشت استانی پوشش نمی دهد نظیر آمبولانس، ماساژتراپی، کایروپراکتور، فیزیوتراپی، وسایل پزشکی و بیمارستانی، مشاور روانشناس را در اختیار بیمه شده قرار می دهد این بیمه به شکلهای مختلف فردی و گروهی با تنوع پوشش، درصد مشارکت جهت فرد بیمه شده قابل اختیار است، پیشنهاد بیمه های سلامتی نظیر تکمیلی ( دارو، دندان، فیزیوتراپی، ماساژتراپی و …)  بیماری های سخت، ناتوانی جسمی  و از کار افتادگی و مراقبت ویژه می تواند سطح و نوع زندگی Life style  افراد را در زمان نیاز محفوظ بدارد.

هر ساله بیش از 2 دو میلیون نفر کانادایی دچار حادثه و تصادف می شوند. ضمن هزینه های بالا و در اکثر موارد بدون هیچگونه پوشش مالی و پزشکی و صرف زمان می تواند زنگ خطری برای یکایک ما باشد که خود را مجهز به بیمه هایی مناسب بنماییم و تصور اینکه اگر هر یک از ما، خدای ناکرده در اثر حادثه ای ناتوان جسمی شویم، آنچنان سخت است که به نظر می رسد تنها با اختیار کردن بیمه می توانیم در صورت حادثه ای خود را پوشش دهیم.

ترجمه و منابع: http://travel.gc.ca/ و www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ