سرطان در کودکان

سرطان در سلولها که اجزای بدن ما را می سازند، آغاز می شود. به طور طبیعی سلولهای جدید بنابر نیاز ما شکل می گیرند و جایگزین سلولهای قدیمی که می میرند، می شوند.

برخی مواقع این فرایند اشتباه انجام می شود سلولهای جدید در زمانی که ما نیازنداریم ساخته می شوند و سلولهای قدیمی در هنگامی که باید بمیرند نمی میرند.
این سلولهای اضافه یک تومور را شکل می دهند. تومورهای خوش خیم سرطان نیست اما تومورهای بد خیم سرطان محسوب می شوند. سلولهای تومور بدخیم می توانند به بافت ها حمله ور شده یا در سایر اندامهای بدن پخش شوند.

سرطان در کودکان نیز مانند بزرگسالان ممکن است در همان اندامهای بدن باشد. سرطان دوران کودکی می تواند به طور ناگهانی و بدون هیچ نشانه ایی پدید آید و احتمال درمان بالایی دارد. متداولترین نوع سرطان درکودکان سرطان خون است. سایر سرطان ها در کودکان شامل تومور مغزی، غدد لنفاوی و تومور بدخیم بافت پیوندی است. نشانه ها و درمان آنها بستگی به نوع سرطان و میزان پیشرفت آن دارد. درمان ممکن است شامل جراحی، پرتو درمانی وشیمی درمانی باشد.

بیمه در زندگی امروز ما در جایی که بسیاری از ما محدوده رایگان کارت اهیپ را نمی دانیم ضروری به نظر می رسد. بیمه بیماری های سخت می تواند تا 32 بیماری ما را تحت پوشش قرار دهد. قرار نیست شغل خود را ترک کنیم بلکه می توانیم با محکم کردن پشتوانه های خود در صورت هر حادثه، بیماری و ناتوانی جسمی با اطمینان از شرایط مالی به درمان خود ادامه دهیم.

در این خصوص پیشنهاد می شود با توجه به سطح توان مالیمان بیمه هایی نظیر بیمه بیمارهای سخت اختیار کنیم، این بیمه به صورت های مختلف می تواند تا سقف 2.000.000 دلار معاف از مالیات را پوشش دهد. مبلغ قرارداد در صورت تشخیص به بیماری توسط پزشک، از طرف شرکت بیمه، به فرد بیمه شده پرداخت خواهد شد.

این بیمه به دوره زمانهای متفاوت نظیر قرارداد سالانه، 5 ساله، 10 ساله، 20 ساله و تمام عمرقابل اختیار است و حتا با برگشت پول در صورت عدم بیماری به بیمه شده پرداخت می شود. بیمه بیماریهای سخت از کودک تا بزرگسال را در بر می گیرد. در مدلی از این بیمه نامه فرد تنها کافیست در یک دوره کوتاه مدت نظیر 10 سال پرداخت کند و بدون هیچگونه پرداختی دیگر، تمامی عمر بیمه باشد.

بیماری آتیسم، یکی از بیماری هایی است که مانند دیگر بیماری ها نمی توان رخداد آن را پیش بینی کرد. بیمه بیماری های سخت می تواند تا سقف مبلغ 250 هزار دلار برای کودکان، پوشش دهد. توصیه می شود از بدو تولد نوزاد این بیمه اختیار شود چرا که پس از تشخیص بیماری در کودک، قادر نخواهیم بود بیمه ای اخذ کنیم.

این را در نظر داشته باشیم که اگر فرزندمان دچار هیچ یک از بیماری ها نشد این پول برای او پس انداز و به او بر خواهد گشت. بیماریهای سخت نظیر آتیسم در دنیای امروز یکی از بیماری هایی است که نباید آن را نادر و غیرقابل وقوع بدانیم. مانند همیشه فراموش نکنیم قبل از وقوع اتفاق می توان برای کم کردن عواقب آن هرکاری کرد، در حالی که پس از آن این شرایط از بین رفته است!

ترجمه و اقتباس از News Health و www.cover4u.ca
Image courtesy of Jomphong at FreeDigitalPhotos.net
مطالب این مقالات صرفن در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی شود.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ