هدیه ای برای او، عاشقترین و زیباترین زن دنیا

مادرم و هدیه ای برای او

به دلیل نقش محوری مادر در حیات بشر، روزی به نام مادر نامگذاری شده است و هر جا كه پایبندی به خانواده بیشتر بوده است، آیین این روز با شكوه و معنویت بیشتر برگزار می‌شود .

مادر الماسی است گرانبها و موهبتی که بدون در نظر داشتن مرزهای خاکی، بی خبر از همه رفتارهای نژاد پرستانه، به دور از هر گونه اختلافات طبقاتی و فرهنگی به مستمند و ثروتمند به یک نوع بخشوده شده. مادر رنگ نمیشناسد. سیاه و سفید نمیشناسد. در پیشگاه مادر فرق نیست. این روزها به بهانه روز مادر، بد نیست هر یک از ما به مادرمان بیاندیشیم، به اینکه برای او چه کرده ایم و یا چه می توانیم انجام دهیم.

در کانادا روز مادر در دومین یکشنبهٔ ماه مه جشن گرفته می‌شود ( البته این روز یک تعطیلی رسمی نیست ) به این صورت که افراد به مادرشان یا مادربزرگشان یا زنان ویژه در خانواده هدیه می‌دهند و جشن کوچکی برگزار می‌کنند. در دیگر ملت‌های غربی مانند آمریکا، انگلستان و استرالیا جشن روز مادر بسیار کوچکتر است؛ مردم کانادا به مادران خود بیشتر ابراز محبت می‌کنند.

روز مادر، یکبار درسال در اکثر کشورهای جهان تجلیل میشود. اما این روز مثل روز جهانی زن نیست که در همه جهان در یک روز ( 8 مارچ ) تجلیل شود، اکثر کشورها این روز را در روزهای مختلف ماه می تجلیل میکنند. کشورهای که روز مادر را در دومین یکشنبه ماه می جشن میگیرند، عبارت اند از:

امریکا، کانادا، استرالیا، نیوزیلاند، جاپان، مالیزیا، فلیپین، سنگاپور، بنگلادیش،چین، هانگ کانگ، تایوان…

بار دیگر برگهای تقویم به ما یاد آوری می کنند عاشقترین و زیباترین زن دنیا در آن روز به انتظار ماست. بد نیست در چنین روزی فکر کنیم برای او چه کرده ایم؟ اگر همه روزهای سال را به کار، فعالیت های روزمره، دوستان ویا مهمانی سپری کرده ایم شاید نوشته روی تقویم، با بی زبانی می گوید یک روز را برای او بگذرانیم.

شاید بد نیست برای روزهای سالمندی مادرو برای روزهای ناتوانی او، فکری کنیم.

آیا مادربرای سالهایی که نیاز به آسایش و آرامش و مراقبت دارد، سرمایه ای اندوخته؟

آیا در حالی که ما برای گذران زندگی تلاش می کنیم، او پرستاری برای روزهای بیماری اش دارد؟

آیا هزینه های این دوران او را برآورد کرده اید؟

آیا می دانستید که می توانید با مبلغی ناچیز، آینده او را بیمه کنید؟ برای گرفتن این هدیه برای مادرتان، بیمه های متفاوتی نظیر بیمه تکمیلی ، بیمه سلامتی و بیماری های حاد ،ناتوانی و از کار افتادگی بسیار مناسب خواهد بود.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ