من واجد شرایط برای بیمه عمر هستم!

” بیمه عمر” نه تنها کالا و یک بسته حاضر و آماده بیمه‌ای نیست، بلکه دقیقا می‌بایست بنا به شرایط و نیاز و توان مالی برای هر فرد محاسبه، طراحی و ارایه شود.
بزرگترین بدهی افراد وام مسکن می‌باشد و بی‌شک بدهی یکی از چند دلیل اصلی گرفتن بیمه عمر می‌باشد.

مقدار بیمه من چقدر باید باشد؟

نرخ بیمه عمر بر اساس موارد زیر محاسبه می‌شود :

  • سن شما
  • جنسیت شما
  • سیگاری بودن یا نبودن شما
  • مقدار بیمه و نوع پوشش انتخابی شما

چه میزان برگشت مالی را می‌توانم انتظار داشته باشم؟

مقدار بیمه‌ایی که می‌بایست داشته باشید بستگی به نیاز شما دارد. شما می‌توانید از آن مبالغ در برنامه‌ریزی مالی هر زمان و هر طور که می‌خواهید استفاده کنید (البته تحت شرایط خاص).

طرح بیمه فوق تعدادی از انواع سرمایه‌گذاری را پیشنهاد می‌دهد که در صورتی که بخواهید در یک مالیات محافظت شده tax- sheltered environment سرمایه‌گذاری و پس‌انداز کنید قابل استفاده می‌باشد.

آیا می‌توانم به پس اندازهای بیمه سرمایه گذاری‌ام دسترسی داشته باشم؟

شما می‌توانید از آن مبالغ در برنامه‌ریزی مالی هر زمان و هر طور که می‌خواهید، استفاده کنید (البته تحت شرایط خاص).

برای مثال می‌توان از این مبالغ به عنوان تضمین وام استفاده کرد و همچنین در زمان وقوع ناتوانی ناشی از یک بیماری وخیم یا از دست دادن استقلال، پرداخت مقرری سالیانه ناتوانی به شما اجازه دسترسی به مبالغ انباشته شده بدون تاثیر مالیات را می‌دهد.

در صورت تغییر نیازها می‌توانم تغییراتی در قرار داد بیمه نامه‌ام بدهم؟

بله. پوشش بیمه شما می‌تواند بر اساس نیازهای جدید شما تغییر کند. مشاور مالی می‌تواند به شما برای تصمیم گیری در مورد تغییرات بر اساس نیازهایتان کمک کرده و در عین حال شما را مطمئن سازد که هنوز پوشش بیمه‌ایی خود را دارید.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ