تجربه یک خانواده تازه مهاجر

Inquiry Form : https://www.insufin.com/forms/infocol…

تجربه یک خانواده تازه مهاجر

شخصی با خانواده‌اش شامل همسر و دختر ۱۱ ساله‌اش به امید شروع زندگی بهتر به کانادا مهاجرت می‌کنند. در ابتدا همه چیز خوب پیش می‌رود. آقا و خانم تحصیلات عالیه دارند و سخت کار می‌کنند. بعد از مدتی، خانم متوجه علایمی می‌شود، به همین دلیل به پیشنهاد یکی از دوستان، به پزشک مراجعه می‌کند. بعد از انجام معاینات و بررسی آزمایشات، متاسفانه پزشک تشخیص سرطان سینه stage 3 می‌دهد. از این اتفاق تقریبا یک سال و نیم می‌گذرد و در این مدت درمان‌هایی از جمله شیمی‌ درمانی انجام می‌شود.

حتماً می‌دانید که در stageهای بالا سرطان، در صورت عدم اقدام درمان به موقع، امکان متاستاز وجود دارد.

این مسئله موجب می‌شود که همسر این خانم برای تهیه بیمه اقدام کنند؛ اما مسلما دیر شده است. گرچه شرکت substandard برای بعضی موارد بیمه‌هایی ارائه می‌دهد که ما در اختیار مراجعه کنندگان قرار می‌دهیم، اما این مورد هم شرایط خاص خود را دارد.

مواردی مثل:

  • پایدار بودن وضعیت بیماری
  • زمان شروع بیماری
  • وضعیت/شدت بیماری

شنیده‌ایم که می‌گویند « ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است » این ضرب المثل می‌تواند درست باشد، اما نه برای هر کاری!

خانواده‌ای که بالاتر به آن‌ها اشاره شد، این امکان را داشتند تا بتوانند با هر توان مالی، بیمه عمر یا حتی بیمه critical illness مرتبط با بیماری سخت تهیه کنند، اما متاسفانه تهیه‌ بیمه را پشت‌ گوش انداختند.

هنگام بروز بیماری‌های سخت، در صورت عدم تهیه بیمه مناسب، علاوه بر تحمل بار روانی زیاد، دغدغه‌مندی بابت مسائل مالی می‌تواند بسیارمشکل‌ساز باشد.

حتما از خودتان بپرسید:

  • سلامتی خودم، همسرم و فرزندانم چقدر برایم با ارزش است؟
  • رسیدن به اهداف و برنامه‌هایم برایم چقدر مهم است؟

لطفاً اتفاقات غیرمنتظره را دست کم نگیرید و تهیه بیمه مناسب را پشت گوش نیندازید. توجه داشته باشید که در صورت داشتن مشاور خوب، با هر توان مالی می‌توانید از بیمه مناسب بهره‌مند شوید. کافیست با ما تماس بگیرید تا همکاران متخصص ما طبق شرایط شما، راهکارهای مناسب را به شما ارائه دهند.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ