چرا همه افراد نیاز به پوشش بیمه دارند؟

Inquiry Form : https://www.insufin.com/forms/infocollect/

سه دلیل اصلی که همه افراد به پوشش بیمه نیاز دارند:

در راستای این مطلب، ابتدا باید ریسک‌های موجود را بررسی کنیم. به اعتقاد من، با توجه به ۲۰ سال تجربه در خصوص امور بیمه، ریسک‌های بزرگ برای هر کسی به سه دسته تقسیم می‌شوند:

  • Life
  • Health
  • Wealth

آیا مسائل مربوط به عمر، سلامتی و بازنشستگی، همیشه ریسک محسوب می‌شوند؟

در صورت داشتن بیمه، قطعاً خیر. اخذ بیمه در زمان مناسب موجب می‌شود تا جلوی بسیاری از ریسک‌ها گرفته شود. به اعتقاد من، با انتخاب financial advisor یا مشاور امور مالی، آرامش خاطر بیشتری را می‌توان تجربه کرد، اما باید توجه داشت که می‌بایست مشاوری را انتخاب کرد که به او اطمینان داشته باشیم، در این صورت مطمئن هستیم که در جهت منافع ما قدم برمی‌دارد.

نکته مهم این است که باید با توجه به ریسک‌هایمان، خطرهایی که در پیش روی ماست و با توجه به توان‌ مالی‌مان قدم برداریم.

نکته مهم بعدی که می‌بایست به آن توجه شود، زمان اختیار بیمه است. برخلاف اعتقاد خیلی از مردم که انجام بعضی کارهای مهم را به آینده موکول می‌کنند و معتقد هستند که همیشه فرصت هست، بعضی کارها را نمی‌توانیم به آینده موکول کنیم.

ما هر روز شاهد افرادی هستیم که بعد از بروز مشکل به ما مراجعه می‌کنند اما برای داشتن یک بیمه مناسب دیر شده است.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ