بیمه و آتیسم   Autism  

اختلال رشدی عصبی که در سال های اولیه زندگی کودک نمایان شده و تعاملات اجتماعی کودک را بیش از هر چیز تحت تاثیر قرار می دهد. این اختلال بصورت نشانه ها و علایم متفاوت در یک طیف گسترده تعریف می شود و هیچ دو کودکی کاملا شبیه بهم نیستند. همین موضوع تشخیص و ارزیابی اتیسم را پیچیده تر می کند .

تا امروز علت و درمان قطعی اتیسم  کشف نشده است.

شیوع اتیسم در پسران حدود 4 برابر دختران است.

*  من ایجاد و حفظ رابطه با دیگران حتی نزدیکان برایم دشوار است.

*  من ممکن است هیچ وقت حرف نزنم.

*  ممکن است دایره واژگان محدودی داشته باشم.

*  ممکن است فقط آوا داشته باشم.

* ممکن است اصلا به شما نگاه نکنم.

* ممکن است درد، سرما و گرمای زیاد و حتی خطر را درک نکنم.

*  ممکن است نسبت به هر تغییری واکنش زیادی نشان دهم.

* ممکن است معنی احساسات و زبان بدن شما را درک نکنم.

* ممکن است رفتار کلیشه ای و تکراری داشته باشم.

* رفتارهایی مثل تکان دادن دست هایم، ساختن صداهایی بی معنی خنده یا گریه های  بی مورد، بالا و پایین پریدن، خیره شدن به اشیاء نورانی یا متحرک و غیره.

* لطفا مادر و پدر مرا قضاوت نکنید.

* لطفا مرا لوس و بی ادب نخوانید.

*  لطفا کمی در مورد اتیسم پرس و جو کنید.

*  اگر بعد از 18 ماهگی متوجه تفاوت هایی در فرزندتان شدید نگرانی خود را با پزشک کودکتان در میان بگذارید. سال های دو تا پنج سالگی کودکتان سال های طلایی برای ایجاد تغییر و بهبود شرایط است. این دوران طلایی را از دست ندهید.

بیماری آتیسم، یکی از بیماری هایی است که مانند دیگر بیماری ها نمی توان رخداد آن را پیش بینی کرد. توصیه می شود از بدو تولد نوزاد این بیمه اختیار شود چرا که پس از تشخیص بیماری در کودک، قادر نخواهیم بود بیمه ای اخذ کنیم.

این را در نظر داشته باشیم که اگر فرزندمان دچار بیماری نشد این پول برای او پس انداز و به او بر خواهد گشت و اگر فرزند شما دچار یکی از بیماری‌ها از جمله آتیسم  شود، شرکت بیمه مبلغی،‌ بنا به بیمه‌نامه خریداری شده، از 10 هزار دلار تا یک میلیون دلار به شما پرداخت می کند.

شما با هر مقدار توان مالی میتوانید بیمه فوق را اختیار کنید به عبارتی هزینه بیمه می تواند حتی از یک دلار روزانه شروع شود.

اقتباس    www.cover4u.ca و  بر گرفته از کمپین صدایم شو.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ