من یه فرد مبتلا به اوتیسم هستم

اتیسم یک اختلال است که از بدو به دلایل ناشتاخته همراه با من به دنیا آمده و باعث شده من فردی متفاوت باشم، که این تفاوت بعداز سال های اولیه زندگی خود را نشان می دهد.

من با هوش و آموزش پذیر هستم اما این مستلزم آن است که در جامعه حضور داشته باشم. ولی تفاوت رفتارهای من باعث می شود که حضور من در جامعه گاهی برای خود و خانواده ام تجربه ای دردناک باشد. به همین دلیل می خواهم شما شهروند عزیز را با ویژگی های خود آشنا کنم تا با شناخت من و برخورد مناسب با من، امکان حضورم را در جامعه به عنوان فردی متفاوت بپذیرید .

* من کلام ناقص و ضعیفی دارم و به همین دلیل اصواتی از خود خارج می کنم که ممکن است باعث تعجب شما شود. گاهی به دلیل این که نمی توانم نیاز خود را بیان کنم عصبی می شوم اما اگر شما منظور خود را ساده بیان کنید من قادر به درک تمام مفهوم آن هستم.

* صداهای بلند و نور زیاد من را آزار میدهد و در نتیجه پرخاش و نامهربانی من را به شدت آزرده می کند.

* من کارهای تکراری را دوست دارم و نظم به من آرامش میدهد و بی نظمی ناراحتم می کند.

* مکان های شلوغ و نا شناخته مضطربم می کند و لمس شدن به شدت مرا عصبی می کند.

* من قادر به صبور بودن در صف های مختلف یا انتظار کشیدن در محافل عمومی نیستم.

* من مهربانی و احساس عاطفی و محبت شما را حس می کنم و آن را پاس می دارم هر چند که به چشمان شما نگاه نمیکنم اما نگاه ترحم بار یا متعجب شما به شدت مرا ناراحت می کند.

من خیلی نزدیک به شما، شاید در کوچه شما، شاید در ساختمان شما زندگی می کنم و شما با شناخت من می توانید ادامه زندگی را برایم ساده تر کنید تا آینده بهتری داشته باشم.

“بیماری آتیسم”، یکی از بیماری هایی است که مانند دیگر بیماری ها نمی توان رخداد آن را پیش بینی کرد.

توصیه می شود از بدو تولد نوزاد این بیمه اختیار شود چرا که پس از تشخیص بیماری در کودک، قادر نخواهیم بود بیمه ای اخذ کنیم.

این را در نظر داشته باشیم که اگر فرزندمان دچار بیماری نشد این پول برای او پس انداز و به او بر خواهد گشت  و  اگر فرزند شما دچار یکی از بیماری‌ها از جمله آتیسم  شود، شرکت بیمه مبلغی،‌ بنا به  بیمه‌نامه  خریداری شده ، از 10 هزار دلار تا یک میلیون دلار  به شما پرداخت می کند.

شما با هر مقدار توان مالی میتوانید بیمه فوق را اختیار کنید به عبارتی  هزینه بیمه می تواند  حتی از یک دلار روزانه شروع شود.

اقتباس    www.cover4u.ca و  بر گرفته از کمپین صدایم شو.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ