امروز که سلامت هستید با ما تماس بگیرید

زمانی که آمار و سالگردهای جهانی بهداشت را مرور می کنیم متوجه رشد سریع بیماری‌ها در سال‌های اخیر می‌شویم. تاکنون بیشترین علت مرگ و میر در جهان، بیماری‌های قلبی عروقی و سرطان در مقام دوم قرار گرفته بود. افزایش استفاده از سیگار در کشورهای در حال توسعه، موجب شده که بیماری‌ سرطان در کشورهایی مانند چین، روسیه و هند به شدت افزایش یابد و سرطان را به سوی مقام اول مرگ و میر در جهان سوق دهد.

کارشناسان معتقدند که تا ۲۰ سال آینده تعداد بیمارانی که تشخیص سرطان در آنها قطعی می‌شود، به ۲۷میلیون نفر خواهد رسید و مرگ و میر ناشی از سرطان به ۱۷ میلیون نفر در سال خواهد رسید.

  • استفاده از سیگار در کشورهای در حال توسعه رو به افزایش است و رژیم غذایی پرچرب در این کشورها ادامه دارد. سیگار، غذاهای چرب و عدم فعالیت ورزشی منجر به افزایش سرطان می‌شود.

تمام این‌ها در حالی است که این نکته به اشکال گوناگون از طریق وسائل ارتباط جمعی به سمع و نظر همگان می‌رسد و کمتر کسی است که سیگار را به عنوان اولین علت قابل پیشگیری مرگ و میر نشناسد. در همین راستا مرگ و میر ناشی از حوادث رانندگی در سال ۲۰۰۴ در مقام نهم قرار داشت که پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۳۰ مقام پنجم مرگ و میر را به خود ا ختصاص دهد. درهمین راستا پوکی استخوان، افسردگی، ناتوانی حاصل از کهولت سن، آلودگی هوا، دیابت و حتی اشتباهات پزشکی در زندگی هر فردی می تواند تغییرات بزرگی ایجاد نماید.

بیمه‌های از کار افتادگی، ناتوانی جسمی، بیماری‌های سخت و عمر، نقش بزرگی در ثبات زندگی عادی و در دست گرفتن فردایی توام با آرامش دارند.

  • بیمه‌های ناتوانی جسمی، فرد را در برابر هر حادثه، بیماری و علتی که باعث شود برای دو کار از فعالیت‌های روزانه نیاز به کمک فردی دیگر باشد، حفاظت می‌کند.

سوالی که در همین زمینه از ما شده بود:

پس از یک بار استفاده آیا پس از کسب سلامتی، این بیمه همچنان بر جای خود باقی است؟

در جواب این سوال باید گفت بله، شما می‌توانید بارها و بارها در زمان ناتوانی جسمی از این بیمه استفاده کرده و از ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار بسته به بیمه‌نامه دریافت کنید و مجددا پس از سلامتی، همچنان این بیمه را حفظ خواهید کرد.

در بیمه بیماری‌های سخت تا ۳۲ بیماری در بیمه نامه قید شده است که به محض رخداد هر کدام، فرد بیمار می‌تواند مبلغ ذکر شده در بیمه نامه‌اش را یکجا دریافت نماید. در این حالت پس از گرفتن مبلغ ذکر شده، بیمه به اتمام می‌رسد و قرارداد پس از آن فسخ می‌گردد. آرایش این بیمه بر این مبنا قرار گرفته که فرد بیمار (به عنوان مثال مبتلا به سرطان) نیاز به پول فوری برای درمان دارد، بنابراین مبلغ قید شده در بیمه‌نامه را به صورت یکجا دریافت می‌کند.

در بیمه عمر، شما هر زمان که مایل باشید می‌توانید وارث خود را تغییر دهید. این بیمه نیز جهت آرامش و استقلال مالی بازماندگان فرد بیمه شده تنظیم شده و می‌تواند تعهدات مالی به جا مانده از متوفی را از دوش خانواده بردارد. این بیمه عموما بنا بر آینده نگری و به واسطه عشق و محبت فرد به عزیزانش اخذ می‌گردد.

اتفاقات ناگهانی همیشه برای دیگران نیست. ما همیشه خواننده و یا شنونده بیماری‌ها و مشکلات جسمی دیگران نیستیم. شاید در این چرخه، قرعه‌ای به نام ما بیوفتد!

عاقلانه است که با اخذ بیمه‌نامه مناسب و با دوراندیشی، نگران مشکلات مالی هنگام بروز حوادث ناگهانی نباشیم. برای توضیحات بیشتر، امروز که سلامت هستید با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ