در دوران بیماری، چه کسی تعهدات ما را پرداخت خواهد کرد؟

تصور زندگی بدون بیماری و سرشار از سلامتی بسیار زیباست و فکر کردن درباره بیماری‌ها، بسیاری از افراد را دچار نگرانی و اضطراب می‌کند. از بیماری‌های قلبی گرفته تا سرطان‌ها و حتی افسردگی جزو نگرانی‌های مهم دنیای امروزی هستند.

بیماری‌های قلبی مهم‌ترین عامل مرگ در هر دو جنس زن و مرد است. بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا، این بیماری‌ها عامل مرگ حدود ۲۹ درصد از بانوان است. علاوه‌بر مرگ زودرس، مهم‌ترین عوارض بیماری‌های قلبی، ایجاد معلولیت و ناتوانی در بیشتر مبتلایان است.

بسیاری از زنان بعد از ابتلا به این بیماری با اختلالات تنفسی، مشکل در قدم زدن، بالا رفتن از پله‌ها و موارد دیگر شده و به زندگی سخت خود ادامه می‌دهند. اگرچه میزان مرگ و میر ناشی از بیماری‌های قلبی در مردان بیش از زنان است، اما بسیاری از زنان تمایل دارند که بیماری قلبی خود را بروز نداده و معاینه نشوند و لذا هنگامی متوجه بیماری خود می‌شوند که ممکن است خیلی دیر شده باشد.

سرطان سینه شایع‌ترین سرطان بین زنان و بعد از سرطان ریه، مهم‌ترین عامل مرگ زنان است. متخصصان می‌گویند که گاهی ترس از سرطان سینه، بیش از حد اغراق آمیز بوده و موجب می‌شود که زنان برای معاینه و بررسی بیشتر به پزشک مراجعه نکرده، یا تصمیم عجولانه برای جراحی و برداشتن سینه بگیرند، در صورتی که ممکن است نیازی به این کار نباشد.

بالا رفتن سن، مسائل ژنتیکی، سابقه خانوادگی، نژاد، سابقه نمونه برداری غیر طبیعی سینه در گذشته، سابقه پرتوتابی سینه در گذشته، سابقه عادت ماهیانه زود هنگام یا یائسگی بعد از ۵۵ سالگی، نداشتن فرزند، مصرف برخی داروها، نوشیدن الکل، تغذیه ناکافی و چاقی از عوامل خطرزا برای ابتلا به سرطان سینه است. قسمت مهمی از مشغله‌های مالی و گرفتاری‌های فکری خانواده‌ها مربوط به دوران بیماری یکی از اعضای خانواده است. در میان افرادی که زنجیر وار به یکدیگر متصل هستند، رویدادهایی از این دست می‌تواند بر وضعیت اقتصادی کل خانواده تاثیر بگذارد.

آیا شما بیمه بیماری‌های سخت دارید؟ تقریبا این آخرین فرصتی است برای اخذ بیمه با قیمت مناسب برای کسانی که تاکنون این بیمه را اخذ نکرده و یا مایلند در بیمه شان تغییری بدهند، چرا که از چند روز آینده کسانی که مایل به گرفتن بیمه هایی مانند عمر و یا بیماری های سخت باشند سقف بیمه شان تا ۳۰ درصد افزایش خواهد یافت.

بیمه بیماری های سخت به صورت دوره های ۵ ساله، ۱۰ ساله، ۲۰ ساله و تا سن ۱۰۰ سالگی، عرضه شده و نمونه کاملتر نوعی است که افراد در صورت حادث نشدن بیماری بتوانند از مزایای آن برخوردار شده و تمام مبلغ پرداختی حق بیمه را دریافت نمایند. آنچه مسلم است اینکه اخذ بیمه، بازندگی به همراه ندارد و شاید بهتر باشد بگوییم بازنده کسی است که امروز، فردا را فراموش نماید.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ