چگونه از خودمان حمایت کنیم

بیمه بیماری سخت

حتما می‌دانید که در دنیای امروز به طور متوسط از هر ۲ نفر، ۱ نفر در طول عمر خود دچار بیماری سخت و یا بیماری‌های پرهزینه می‌شود. از سوی دیگر، بیمه استانی در کانادا نه تنها هزینه را بصورت کامل پرداخت نمی‌کند، بلکه ممکن است دچار ضعف در پرداخت هزینه‌های مستقیم و غیرمستقیم شوید! 

برای پوشش کافی بیمه و حفظ آرامش خود، بهتر است بیمه فوق را حداقل به میزان یک سال از درآمد خود، تهیه کنید.

ارائه انواع و اقسام بیمه‌ی بیماری‌های خاص ۵ ساله -۱۰ ساله تا ۱۰۰ سالگی با امکان انتخاب برگشت پول، قابل صدور می‌باشد. یکی از مدل‌های پرداخت بیمه، مدل پرداخت سریع است، که از ۳ تا ۳۲  بیماری (با توجه به شرایط سنی) و از ۲۵ هزار تا ۳ میلیون دلار معاف از مالیات می‌باشد، که در صورت تشخیص بیماری مندرج در بیمه نامه، می‌تواند موجب آرامش شما و اعضای خانواده شود.

انواع بیمه بیماری سخت

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ