امور مالی و سرمایه‌گذاری

قطعا خیلی از ما بعد از مهاجرت به کانادا بر این باور هستیم که می‌توانیم از دولت خدمات و پوشش بیمه دریافت کنیم.

سوال:

  • آیا واقعا همینطور است؟
  • آیا همه می‌توانند از خدمات و پوشش بیمه استفاده کنند؟
  • آیا همه واجد شرایط هستند؟

قطعا اینطور نیست، دریافت خدمات یا استفاده از پوشش بیمه دولتی ملاحظات و شرایط خاص خود را دارد که می‌بایست در نظر گرفت.

به عنوان مثال:

OAS (Old Age Security)، CPP (Canada Pension Plan)، RRSP (Registered retirement saving plan)   با وجود این که همه موارد ذکر شده مربوط به دوران بازنشستگی هستند، اما مباحثی جدا بوده و می‌بایست هر کدام را به صورت مجزا مورد بررسی قرار داد.

وجود یک مشاور مالی، کمک می‌کند تا هر شخص بتواند هر کدام از انواع بیمه را در زمان مناسب خود اتخاذ کرده و توقع خودش را نسبت به پوشش بیمه بداند تا در زمان مطالبه از پوشش مناسب برخوردار شود.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه داشت، تشویق متقاضیان بیمه به سرمایه‌گذاری است. با وجود این که پیشنهاد سرمایه‌گذاری در بسیاری از موارد کمک‌کننده است، اما نیاز هست که شرایط و وضعیت شما بررسی شده و پس از گرفتن مشاوره تخصصی با همکاران ما، از درستی انتخاب خود اطمینان یابید.

سوال:

چرا گاهی سرمایه‌گذاری‌هایی که در قالب‌ بیمه انجام می‌شوند نادرست است؟
زیرا فاکتور سن و مقدار پولی که توسط بیمه‌گذار پرداخت می‌شود، با انتظاری که از قرارداد تنظیم شده داریم بسیار متفاوت است. در نتیجه کمک گرفتن از مشاوری حرفه‌ای و متخصص در امور مالی و بیمه بسیار ضروری و راهگشا است.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ