آمدن نوروز و نگاهی به بیمه

پیشاپیش سال نو مبارک!

معمولا با نزدیک شدن به روزهای پایان سال، حس بوی عیدی و توپ و کاغذ رنگی، بوی ماهی و یاس، زمستان دلمان بسر می آید و خستگی سال به یک باره رخت بر می بندد. جنب و جوش حاصل از شوق آمدن بهار، بهانه ای بر دلتنگی باغ دلهایمان است و حس افسردگی از کوتاهی روزها و بقول مولانا لطف بهار بشکند رنج خمار باغ را.

اینکه ما چند سال داریم تفاوتی ندارد، شاید سالی پر از سلامتی داشته و شاید آن را ناگهان از دست بدهیم. بی شک  زندگی همه ما به دلیل شرایط و امکانات متفاوت، میزان تحصیلات و نوع شغل، در یک طبقه نبوده و نمی توانیم از درآمد یکسان برخوردار باشیم اما در تمام سطوح زندگی، هر یک مسولیتها و تعهداتی داریم.

یا صاحب خانه ای هستیم و مورگیج آن را می پردازیم، یا مستاجریم و اجاره می دهیم و به همین شکل، ده ها تعهد به دنبال آن در اندازه های مختلف وجود دارد. اینکه ما در کدام طبقه رفاهی قرار داریم زیاد مهم نیست بلکه مهمتر این است که به نگهداری داشته هایمان قبل از وقوع هر اتفاقی فکر کرده باشیم.

امروزه تقریبا اکثر افراد می دانند که بیمه بیماری سخت و ناتوانی جسمی یکی از مهمترین و بهترین بیمه هایی است که با درصد بالایی در زندگی هر شخص استفاده خواهد شد و دانش این نیاز، قدم بزرگی در این راه بشمار می آید.

بیمه دقیقا در مسیر پستی و بلندی های زندگی در خوشی ها و ناخوشی ها و مواردی که به مشکلات مالی بینجامد قدم بر می دارد و افرادی که آن را اخذ کرده اند با آسایش فکری بیشتری نسبت به سایرین زندگی خواهند کرد.

همانطور که می بینید احتمال مواجهه با بیماری های سخت به طور متوسط از هر 2 نفر یک نفر در طول عمر خود و از کارافتادگی، برای افراد بسیار بالاست و این سوال به قوت خود باقی که در هنگام روبرو شدن با بیماری سخت چه خواهیم کرد؟

در حساب بانکی مان به قدر کافی پول داریم؟ از فامیل قرض خواهیم گرفت؟ از بانک وام می گیریم؟ خانه مان را می فروشیم؟ و یا…..

بیمه ابزاری ارزشمند برای پیشگیری از بیماریها و همواره ضمن آرامش و آسایش خاطر، پشتیبان مالی است. ریسک و خطرهای اطراف خود را بشناسیم و بیمه را در زمان مناسب با توجه به توان مالی مان تهیه کنیم.

در حالی که آرزومند آرزوهای شما هستیم، از شما دعوت می کنیم تا مانند همیشه در سال جدید همراه ما بوده و با نظراتتان مسیری هموارتر بینمان برقرار سازید.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

 

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ