چگونه می‌توان بیمه لغو شده را دوباره احیا کرد؟

آیا می‌دانید هدف ما از تهیه بیمه‌های مختلف از جمله بیمه عمر، بیمه بیماری‌های سخت و … چیست؟

هدف ما انتقال ریسک به شرکت بیمه است؛ تا بتوانیم با پرداخت حق بیمه از پوشش مناسب بهره‌مند شویم.

هدف از Reinstatement چیست‌ و چه زمانی کاربرد دارد؟

Reinstatement یا بازگردانی بیمه امکانی است که فرد به کمک آن می‌تواند در صورت بروز مشکلاتی از جمله موارد بانکی (مخصوصاً در بین ایرانیان) بیمه خود را حفظ کرده و جلوی ابطال بیمه‌نامه را بگیرد.

همانطور که می‌دانید اگر بیمه‌ای در ماه اول پرداخت نشود معمولاً باطل نمی‌شود بلکه اخطار دریافت می‌کند، اما در صورت گذشت زمان (بسته به شرکت بیمه می‌تواند متفاوت باشد)، با ارسال چند نامه‌ از شرکت بیمه و طی گذشت چند ماه، شخص این امکان را پیدا می‌کند تا همچنان از بیمه‌ نامه‌اش استفاده کند.

به عبارت دیگر به کمک این بیمه‌نامه همچنان این امکان را خواهیم داشت تا بیمه‌مان را احیا کنیم، البته یادمان باشد که پرداخت حق بیمه را به هیچ عنوان به تاخیر نیندازیم، زیرا شخصی که نماینده یا کارگزار بیمه شماست مجدداً می‌بایست برنامه‌ای مطابق با داده‌های شما تنظیم کند و تایید درخواست شما ملزم به شرایطی خاص می‌باشد. پس دقت داشته باشید که حتما حق بیمه خود را منظم پرداخت کنید.

پیشنهاد می‌کنیم در جهت حفظ زندگی بهتر، از بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی، بیماری‌های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه در زمان مناسب با توجه به سطح نیازتان اختیار کنید.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ