بیمه حوادث کودکان، دانش آموزان و دانشجویان

حوادث اتفاق می افتند، آیا برای هزینه های احتمالی مربوط به تصادفات و سوانح فرزندتان آماده شده اید؟

قابل توجه افراد مقیم و یا افراد با اجازه کار و همچنین افرادی که با ویزای دانشجویی در کانادا زندگی می کنند. شما اگر صاحب فرزند و دانش آموز بالای 6 ماه و یا دانشجو تمام وقت زیر سن 26 سال و از طرفی نگران حادثه های پیش بینی نشده هستید، بیمه پیشنهادی ما می تواند کمک قابل توجهی برای شما باشد.

تنها با پرداخت 49.99 دلار برای یک سال، فرزند خود را نسبت به حوادث و اتفاقات پیش بینی نشده بیمه کنید.

از ویژگی های مهم این بیمه:

  • بازپرداخت حوادث دندانپزشکی – پوشش نامحدود دندانپزشکی تا 10 سال پس از تصادف در دسترس است و البته اگر فرزند شما 19 ساله یا بیشتر باشد، پوشش به یک سال محدود می شود.
  • در صورت معلولیت کامل و دائمی پوشش 350000 دلار – این مزایا جبران خسارت ناشی از یک حادثه را که باعث ناتوانی کامل و دائمی می شود، فراهم می کند.
  • از بین رفتن یا از دست دادن عضوی از بدن تا سقف 150000 دلار – فرد تحت پوشش این مزایا درصورت سانحه است.
  • با اینکه این طرح، بیمه بیماریهای سخت نیست ولی پوشش بیماری وخیم دارد و تا سقف 12000دلار است – این مزایا قابل پرداخت است اگر هر یک از بیماری های ذکر شده در ابتدا در طول دوره پوشش تشخیص داده شود. بیماری هایی که در این سیاست ذکر شده اند از جمله بیماری ایدز (سندرم کمبود ایمنی بدن)، سرطان، لوسمی، مننژیت…
  • پوشش هزینه های پزشکی و توانبخشی حوادث تا سقف 2000 دلار – حداکثر 50 دلار برای هر بازدید اگر درمان توسط یک پزشک معالج مجاز، استئوپات، فیزیوتراپیست (به استثنای ورزش درمانی) یا پرستار ثبت شده در 30 روز از یک تصادف مورد نیاز باشد.
  • پرداخت هزینه آموزش تا سقف 6000 دلار – اگر ظرف مدت 90 روز از یک حادثه و در نتیجه این حادثه بیمه شده بیش از 30 روز به خانه خود محدود شود، هزینه یک معلم واجد شرایط برای خدمات آموزشی تا 6 ماه پرداخت می شود.
  • پوشش شکستگی یا جابجایی تا 750 دلار – تحت این پوشش، بیمه مربوطه برای آسیب دیدگی ناحیه ای که منجر به شکستگی یا جابجایی استخوان شده در نظر گرفته می شود.
  • پوشش 30000 دلار در صورت سانحه منجر به فوت – این مزایا در صورتی ارائه می شود که بیمه شده در طول دوره پوشش به علت تصادف فوت می کند و همچنین درصورت سانحه هوایی مبلغ پوشش افزایش می یابد.
  • پوشش معلولیت محصور تا 21000 دلار – در این حالت اگر بیمه شده، پس از تصادف، مستلزم نگهداری مداوم و بدون وقفه در خانه یا بیمارستان است، پرداخت ماهانه صورت می گیرد.
  • پوشش خارج از استان / کشور،ٍ اورژانس پزشکی تا 100000 دلار – دراین بیمه پوشش درمان اضطراری مربوط به آسیب یا بیماری که در طول دوره پوشش در خارج از استان و یا کشور محل اقامت رخ می دهد را فراهم می کند.

چه کسانی واجد شرایط هستند؟

هر دانش آموز یا بچه بالای 6 ماه و یا زیر 26 سال که مقیم کانادا باشد بجز استان کبک . اگر فرد 14 سال یا بیشتر سن داشته باشد باید به صورت دانشجو تمام وقت باشد.

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ